Sakaru Pasaule - Žurnāls par
modernām komunikācijām

  
  


Atpakaļ Jaunais numurs Arhīvs Par mums Meklēšana

VIP pieejams visiem

   

VIP System – jauni „klasiskās” telefonijas risinājumi

 

Ja jūsu birojā ir pastāvīgais (on-line) interneta pieslēgums, zvanu organizēšanai ir iespējams izmantot metodi, kas paredz tālruņa aparāta un datora integrāciju. SIA Telekomunikāciju grupa pakalpojums VIP System ir telekomunikāciju risinājums, kas piedāvā telefona sarunu organizēšanu ar datoru un ietaupa lietotāja laiku, kā arī līdzekļus. Turklāt sakari tiek nodrošināti, izmantojot klasisko telefoniju jeb tradicionālo telekomunikāciju tīklu iespējas.

 

Ērtāk un izdevīgāk

- Pašlaik Latvijā uzņēmuma darbs bez datora ir grūti iedomājams, un arvien pieaug pastāvīgo interneta pieslēgumu izplatība, - atzīst SIA Telekomunikāciju grupa direktors Ģirts Meijers. - Tiek veidoti iekšējie tīkli uzņēmuma biznesa procesu vadībai, sadarbībai ar klientiem u. c. pat samērā sarežģīti risinājumi, kuros datu pārraidei tiek izmantots internets. Kāpēc gan tajā pašā laikā ar datora un interneta palīdzību nenodrošināt tādu vienkāršu iespēju kā telefonsarunu organizēšana? Mūsu pakalpojums VIP System sniedz šādu iespēju.

Tā kā gandrīz katra darba vieta ir nodrošināta gan ar datoru, gan tālruņa aparātu, SIA Telekomunikāciju grupa pakalpojums VIP System piedāvā iespēju apvienot šos biroja darbarīkus ērtākai un ātrākai zvana veikšanai, turklāt samazinot maksu par starptautiskajām sarunām līdz pat 70 procentiem. VIP System (VIP – Virtual Internet Phone jeb virtuālais interneta telefons) būtībā ir elektroniskais tālruņu katalogs ar neierobežotu atmiņu.

Tajā ievadītie numuri ir ātrā zvana režīmā, kas nozīmē, ka lietotājs var sākt zvanu, pāris reižu nospiežot peli. Tātad pirms zvana sākšanas vairs nav jāmeklē piezīmju grāmatiņā ierakstītais numurs. Nav arī nepieciešams ar roku spiest stacionārā telefona pogas, kas ir ieguvums laika ziņā, jo cik reižu nav nācies atkārtoti ievadīt numuru pēc tam, kad tas sastādīts nepareizi. Šī problēma īpaši aktuāla, sastādot 15 un vairāk simbolu garos ārzemju abonentu numurus. Turklāt VIP System piedāvā arī izejošo zvanu arhīvu – funkciju, kas sastopama ne visos Latvijas uzņēmumu stacionārajos tālruņa aparātos. Sazvanāmais abonenta numurs ir aizņemts? Lūdzu! Klikšķis ar peli VIP System elektroniskajā katalogā un zvans aiziet vēlreiz.

 

Sarunām ierastie sakaru tīkli

VIP System ir būtiska atšķirība no dažādiem IP jeb interneta telefonijas risinājumiem. IP telefonijas pakalpojumu sniedzēji internetu izmanto balss pārraidei un veic balss (datu) saspiešanu, kā rezultātā bieži rodas problēmas ar sakaru kvalitāti. Kā minēts VIP System nosaukumā, tas tikai virtuāli atgādina interneta telefonu, jo saruna notiek pa ierastajiem sakaru tīkliem.

Interneta pieslēguma veids vai ātrums, lietojot VIP System, ir mazsvarīgs, jo interneta kanāls tiek izmantots tikai signalizācijai jeb telefona sarunas sākšanai un sastādītā abonenta numura nosūtīšanai. Pakalpojuma nodrošinātāja serveris, saņemot signalizāciju no VIP System lietotāja, veic autorizāciju. Veiksmīgas autorizācijas gadījumā, pakalpojuma nodrošinātājs veic atzvanu uz lietotāja biroja tālruni, reizē nodrošinot savienojumu ar sastādīto numuru.

Tādējādi lietotājs runā no sava biroja tālruņa, izmantojot tradicionālo telekomunikāciju tīklu, tieši tāpat kā zvanot pa taisno. Līdz ar to sarunu kvalitāte ir nevainojama. Vienīgā atšķirība – VIP System elektroniskais tālruņu katalogs piedāvā daudz ērtāku un ātrāku zvana sākšanas veidu, turklāt arī maksa par zvanu ir zemāka līdz pat 70 procentiem.

 

Ar skatu nākotnē

- SIA Telekomunikāciju grupa ir lielākais no jaunajiem operatoriem pēc fiksētās telefonijas tirgus liberalizācijas, jo ir piesaistījis vairāk nekā 5000 abonentu, kuri izmanto vairākus starptautisko sarunu pakalpojumus. Šobrīd tieši VIP System priekšrocības izmanto gandrīz divi tūkstoši Latvijas uzņēmumu, kuri novērtē kā pakalpojuma sniegtās priekšrocības, tā arī līdz pat līdzekļu ekonomiju starptautiskajām sarunām, - informē Ģirts Meijers. - Tuvākajā nākotnē plānojam ieviest jauninājumus VIP System pakalpojumā, kā arī strādājam pie jauniem telekomunikāciju risinājumiem. Protams, svarīgi piedāvāt ne tikai izmaksu samazinājumu, bet arī ērtus un kvalitatīvus sakarus. Tādēļ rūpīgi vērtējam, vai jaunās iespējas atbilst augstajām klientu prasībām.

 

 

SIA Telekomunikāciju grupa

Akadēmijas laukumā 1-1011

Rīgā, LV-1050

Tālr. 7099777

Fakss 7099788

www.telecomgroup.lv

info@telecomgroup.lv

 
Design and programming by Anton Alexandrov - 2001