Sakaru Pasaule - Žurnāls par
modernām komunikācijām

  
  


Atpakaļ Jaunais numurs Arhīvs Par mums Meklēšana

TYCO ELECTRONICS nostiprinās Latvijā

   

Līderis kosmosā un uz Zemes

 

2004. gada 1. aprīlī darbību Latvijā sāka pasaulē plaši pazīstamā koncerna Tyco Electronics  oficiālais izplatītājs – firma MCP Tehno. Tyco Electronics darbība aptver vairākas sfēras, kas saistītas ar telekomunikācijām, mašīnbūvi, enerģētiku, veselības aizsardzību un citām nozarēm. Uzņēmums ir pazīstams arī kā pasaulē lielākais pasīvo komponentu piegādātājs.

 

Tyco Electronics produkcija - iedvesmojoša daudzveidība

Tyco Electronics izstrādā un ražo produkciju, kas saistīta ar dažādām tautsaimniecības nozarēm: izstrādājumi aerokosmiskajai industrijai un autobūvei, elektroizolācijas materiāli, bezvadu sakaru tīklu aprīkojums, kabeļtelevīzijas, optisko un koaksiālo kabeļu tīklu elementi u.c. Produkcijas klāsts ir tik daudzveidīgs, ka uzņēmums spēj apmierināt pat izvēlīgāko klientu prasības.  

Firma piedāvā unikālus risinājumus komunikācijas ierīcēm un izstrādā nākotnes tehnoloģijas. Tyco Electronics piedāvā arī augsta līmeņa testēšanas un modelēšanas servisu, lai varētu prognozēt sistēmas jaudu, tādējādi līdzsvarojot tās efektivitāti ar izmaksām.

Viena no svarīgākajām Tyco Electronics nozarēm ir elektronika un elektrotehnika. Uzņēmums ieņem  vadošo vietu pasaulē kabeļu aksesuāru un savienotāju izstrādē. Šo produkciju izmanto sakaru līnijās, sadales sistēmās, ražošanas iekārtās u.c.

 

Brends – kvalitātes garantija

Tyco Electronics pārstāv vairāk nekā piecdesmit pasaulē plaši pazīstamus brendus, kuri ir garantija visaugstākajai kvalitātei un modernākajām tehnoloģijām. Tyco Electronics ražo produktus ar AXICOM, AGASTAT, HARTMAN, SCHRACK, WILMAR (dažāda veida releji un slēdži), HTS (augstas kvalitātes savienotāji industriālajām iekārtām, dzelzceļa vajadzībām un enerģētikas nozarei), ELCON (līderis savienošanas sistēmu ražošanā), AMP (pasaules līderis elektrisko, elektronisko un šķiedru optikas savienotāju sistēmu ražošanā), Raychem (vadus, kabeļus, elektroizolācijas materiālus), AMP Netconnect (risinājumi interneta tīkliem), kā arī Rangestar Wireless (izstrādā antenu sistēmu risinājumus balss, datu un Bluetooth bezvadu elektronikas ierīcēm) tirdzniecības zīmēm. Pasaulē plaši pazīstams Komax uzņēmums, kas izstrādā vadu apstrādes iekārtas, cieši sadarbojas ar Tyco Electronics tehnoloģiskā aprīkojuma ražošanā.

 

MCP Tehno meklē jaunas iespējas

Firma MCP Tehno ir Tyco Electronics oficiālais izplatītājs Latvijā. Uzņēmums piedāvā dažādus komponentus (relejus, savienotājus, slēdžus, terminālus, pasīvos komponentus, izolācijas materiālus u. c.) rūpnieciskām vajadzībām, kā arī interneta un datu pārraides tīklu izveidei un instalācijai. MCP Tehno izplata produkciju, kas ir nepieciešama kabeļu un elektronisku izstrādājumu ražošanai, kā arī piedāvā visus interneta tīkliem nepieciešamos elementus. Uzņēmuma galvenais mērķis, realizējot Tyco Electronics produkciju, ir nodrošināt pilnvērtīgu telekomunikāciju sistēmu ekspluatāciju, modernizāciju, ražošanu un nevainojamu darbību.  Firmas MCP Tehno piedāvātās produkcijas klāsts nemitīgi paplašinās.

Latvijai iestājoties Eiropas Savienībā, vairāki vietējie ražotāji plāno paplašināt darbību un ieiet apvienotajā tirgū, arī Latvijā ienāks daudz jaunu uzņēmumu. MCP Tehno plāno nodibināt sakarus un realizēt stabilas partnerattiecības ar šiem uzņēmumiem.

MCP Tehno speciālisti meklē oriģinālus risinājumus, kas ļautu izstrādāt nestandarta pieeju problēmai un lietot materiālus, kuri līdz šim nav izmantoti. Tas ļauj ne tikai uzlabot tehnisko risinājumu kvalitāti, bet arī padara tos lētākus.

Firma nodrošina maksimāli ātru servisu, kas ir iespējams, pateicoties liela apjoma Tyco Electronics un citu vadošu ražotāju produkcijas krājumiem Rīgas noliktavās. Tas ļauj maksimāli saīsināt nepieciešamo materiālu piegādes laiku. Uz tikšanos SIA MCP Tehno!

 

 

 
Design and programming by Anton Alexandrov - 2001