Sakaru Pasaule - Žurnāls par
modernām komunikācijām

  
  


Atpakaļ Jaunais numurs Arhīvs Par mums Meklēšana

Jaunas iespējas Amigo mājaslapas lietotājiem

   

1

 

Pagājušā gada rudenī sāka darboties jaunā AMIGO mājaslapa www.amigo.lv, kas tika izveidota ar mērķi padarīt to interesantu gan tiem, kas vēlas uzzināt vairāk par mobilo sakaru kartes AMIGO iespējām, gan arī tiem AMIGO, OKartes un LMT lietotājiem, kas vēlas izmantot mobilās izklaides pakalpojumus.

Domājot par Amigo lietotāju ērtību, tika turpināta Amigo mājaslapas attīstīšana, un vasaras sākumā sadarbībā ar SIA DMMC tā tika uzlabota un papildināta ar vairākām patstāvīgajiem lietotājiem nozīmīgām iespējām. Pašlaik amigo.lv papildu iespējas var izmantot jebkurš AMIGO, OKartes vai LMT patstāvīgā pieslēguma lietotājs, kuram ir pieeja internetam. Pieejams ir e-pasts, SMS pasts (īsziņu sūtīšana), kontakti, kā arī īpašie piedāvājumi, kuros ietilpst iespēja papildināt AMIGO kartes avansu tieši no mājaslapas, pasūtīt melodijas, logotipus un attēlus par izdevīgāku cenu, nesūtot papildu īsziņu no mobilā tālruņa, bet gan veicot nepieciešamā darbības tieši Amigo mājaslapā.

 

SMS pasts

Vispopulārākā lapas sadaļa ir SMS pasts. Reģistrētajiem lietotājiem tajā ir iespēja sūtīt īsziņas no mājaslapas (t. s. virtuālās īsziņas). Tas nozīmē, ka reģistrēts amigo.lv lietotājs no mājaslapas par vienu santīmu, kas šobrīd ir zemākais tarifs Latvijā, var nosūtīt īsziņu, kuras saņēmējam tiks uzrādīts sūtītāja tālruņa numurs.

Lietotājam ir iespēja uzrakstīt īsziņu un uzstādīt tās izsūtīšanas laiku. Tas lieti noder tiem, kuri mēdz aizmirst, piemēram, apsveikt draugus vārda dienā. Apsveikuma īsziņu var izveidot kādu laiku iepriekš, norādot izsūtīšanas datumu un laiku. Papildus tam visas nosūtītās īsziņas ir iespējams apskatīt to arhīvā.

 

E-pasts

Mājaslapā ir izveidota e-pasta sadaļa, kurā pēc reģistrācijas apmeklētāji iegūst savu īpašo e-pasta adresi @amigo.lv. Papildus standarta e-pasta funkcionalitātei ir iespējams definēt savus nosacījumus, lai ienākošās vēstules varētu kārtot mapēs vai arī dzēst. Lietotājs var izvēlēties arī saņemt paziņojumu uz mobilo tālruni īsziņas veidā brīdī, kad pastkastītē ienāk jauna vēstule, kā arī noteikt sūtītāju sarakstu, no kuriem saņemt vai nesaņemt šos paziņojumus.

 

Kontakti

Mājaslapā ir izveidota atsevišķa kontaktu sadaļa jeb adrešu grāmatiņa, kurā var ierakstīt visus vēlamos adresātus un saņemt atgādinājumu to vārda vai dzimšanas dienā, kā arī, protams, sūtīt viņiem e-pastu vai īsziņas. Biežāk lietotajiem adresātiem ir iespējams piešķirt īpašo statusu, kas nodrošina ērtu pieeju to kontaktinformācijai.

 

Īpašie piedāvājumi

Šajā mājaslapas sadaļā ir iespējams iegādāties tīkamas melodijas, logotipus un attēlus savam tālrunim par zemāku cenu (23 santīmi) nekā citviet. Turklāt, reģistrējoties, lietotājam tiek piedāvāta iespēja pirmos trīs logotipus un pirmās trīs melodijas iegādāties tikai par septiņiem santīmiem katru.

No šīs lapas sadaļas Amigo lietotājiem tiek piedāvāta ērta iespēja papildināt kartes avansu ar Amigo atjaunošanas karti. Tās numurs un kods vairs nav jāvada mobilajā tālrunī, bet to var ērti izdarīt uz datora.

Darbs pie www.amigo.lv turpinās, un šeit minētās iespējas nebūt nav vienīgās. Visu laiku tiek veidoti jauni piedāvājumi un iespējas reģistrētajiem lietotājiem.

 

 

 

 
Design and programming by Anton Alexandrov - 2001