Sakaru Pasaule - Žurnāls par
modernām komunikācijām

  
  


Atpakaļ Jaunais numurs Arhīvs Par mums Meklēšana

Kontaktu centram 118 jauns portāla dizains

   

Kontaktu centram 118 jauns portāls

 

Dzīvojot pārmaiņu laikā esam pieraduši pie jauniem pakalpojumiem un iespējām. 1. decembrī klajā nāca jauna Lattelekom Kontaktu centra 118 portāla http://www.118.lv versija, kas diezgan būtiski atšķiras no iepriekšējās gan ar funkcionalitāti, gan dizainu.

 

          Jaunajā 118 portālā jūs sagaida daudzveidīgs saturs, kuru var klasificēt kā bezmaksas (saturs, kas iepriekšējā versijā bija pieejams bez maksas) un maksas saturu. Jaunie portāla pakalpojumi A-Z Privātie kontakti, SMS sūtīšana un Mobilā izklaide ir maksas pakalpojumi, kuru norēķiniem 118 piedāvā dažādus, bet lietotājam ērtākus apmaksas veidus.

Ir izveidota sadaļa Reģistrētie klienti/Lietotāja profils, kurā saturs pieejams tikai reģistrētajiem lietotājiem, bet citiem ne. Turklāt reģistrētie lietotāji var iegūt dažādas atlaides. Lai kļūtu par reģistrētu lietotāju, atliek nosūtīt SMS ar vēlamo paroli (portāla lietošanai) uz portālā norādīto kodu.

Portāla lietotājiem tiek piedāvāti vairāki norēķinu veidi par pakalpojumiem: var sūtīt SMS vai piezvanīt pa tālruni 9081711 un papildināt kontu par Ls 0,35. Turpretī, zvanot uz 9081717, klienta konts tiks papildināts par Ls 0,59. Ja lietotāja kontā nepietiks līdzekļu, pakalpojums netiks atteikts, bet konts papildināsies automātiski - atkarībā no lietotājam vajadzīgā pakalpojuma izmaksām.

 A-Z Biznesa kontaktu katalogs - uzņēmumu meklēšana pēc nosaukuma, adreses un telefona no uzziņu dienesta 118 datu bāzes. Priekšrocība 118 reģistrētiem lietotājiem - katalogs atrastos uzņēmumus uzrāda kartē. Iespēja katalogā meklēt uzņēmumus, kuri atrodas vistuvāk klienta darbavietai vai mājai.

            A-Z Privātie kontakti - katalogā pieejami visi telefona numuri un adreses, kuras atrodamas telefonu grāmatās un uzziņu dienesta 118 datu bāzē. Personas iespējams meklēt pēc vairākiem parametriem – vārds, uzvārds, adrese, telefona numurs. Pakalpojums pieejams tikai reģistrētiem 118 lietotājiem, un vienas uzziņas cena ir 4 santīmi, kas ir lētāk, nekā zvanot uz uzziņu dienestu.

Virtuālās SMS - 118 virtuālo īsziņu sūtīšanas programma ļauj rakstīt īsziņas gan ar ierastajiem latīņu, gan arī ar latviešu burtiem un kirilicā. Turklāt iespējams nosūtīt līdz pat 200 zīmju garas SMS. Īsziņa sasniedz adresātu, kā sūtīta no klienta mobilā telefona, tai nav pievienotas reklāmas. Īsziņas saņēmējam nav īpaši jāaktivizē SMS saņemšana no interneta. Vienas īsziņas cena ir trīs santīmi, un tieši tikpat maksā arī sūtīšana ārzemju operatoriem. Turklāt, rūpīgi sekojot portāla jaunumu sadaļai, uzzināsit par iespējām īsziņas sūtīt lētāk!

            Mobilā izklaide piedāvā polifoniskās melodijas, fona attēlus, animētus attēlus, ļauj pašam izveidot unikālu fona attēlu un izmantot citas iespējas, ko sniedz mobilā izklaide.

 

Pirmo reizi mūsu pastāvēšanās vēsturē www.118.lv ir skatāms trijās valodās – latviešu, angļu un krievu, kas ļauj paplašināt 118 elektronisko pakalpojumu lietotāju skaitu un piedāvāt augstu kvalitāti.

Interaktīvā karte sniedz iespēju atrast ikvienu uzņēmumu Rīgā, uz kartes iespējams atspoguļot vienlaikus divus atrastos punktus. Latvijas kartē var atrast jebkuru apdzīvotu vietu vai pilsētu.

Jau tuvākajā laikā portālā jaunā kvalitātē būs atkal pieejamas visas tās pašas iespējas, kas iepriekš, mēs strādājam, lai 118.lv kļūtu par jūsu uzticamāko draugu internetā. Izmēģiniet sadaļas Sabiedriskais transports, Finanses, Atpūta un izklaide, turpiniet lietot mūsu Čatu un bezmaksas E-pastu!

Portālā pieejama informācija par Kontaktu centra 118 piedāvātajiem biznesa pakalpojumiem, kā arī Mobilo mārketingu, SMS akcijām, Mobilo paroli un Reklāmas, sadarbības iespējām.

Portāls ir veidots kā interaktīva vide ikvienam lietotājam, kas noder gan darbā, gan brīvajā laikā, pie katras 118 portāla sadaļas ir izveidota vieta, kur varat izteikt savu viedokli un iepazīties ar citu lietotāju viedokļiem.

 

Lauris BRAČKA

 

 

 

 
Design and programming by Anton Alexandrov - 2001