Sakaru Pasaule - Žurnāls par
modernām komunikācijām

  
  


Atpakaļ Jaunais numurs Arhīvs Par mums Meklēšana

Telekomunikāciju grupa piedāvā Internet un iekšzemes sarunas

   

„Telekomunikāciju grupa” rudens mēnešos ir ieviesusi vairākas novitātes

 

Rudens mēnešos Telekomunikāciju grupas pakalpojumu piedāvājumā ir ieviestas vairākas novitātes. Operators biznesa klientiem tagad piedāvā pastāvīgo interneta pieslēgumu, kas atbilst augstākajiem kvalitātes un darbības drošības standartiem. Pieslēgums korporatīvajiem klientiem TG Direct, kas nodrošina konkurētspējīgus tarifus sarunām Latvijas robežās un ļauj izmantot Telekomunikāciju grupas numerāciju ienākošajiem zvaniem, ir kļuvis pieejamāks Latvijas uzņēmumiem.

 

Internets sadarbībā ar MicroLink Latvia

- Šobrīd Telekomunikāciju grupas fiksētos sakarus izmanto vairāk nekā 5000 Latvijas uzņēmumu, valsts institūciju un citu organizāciju. Katru mēnesi mūsu klientu loks paplašinās par aptuveni 200 jauniem uzņēmumiem, - stāsta Telekomunikāciju grupas direktors Ģirts Meijers. - Tā kā ikdienā strādājam ar daudziem klientiem, jau kādu laiku novērojām pieaugošo nepieciešamību pēc kvalitatīva un droša interneta pieslēguma dažāda lieluma Latvijas uzņēmumos un organizācijās. Tāpēc nolēmām paplašināt pakalpojumu klāstu un kopš novembra piedāvājam interneta pieslēgumu, kas nozīmē, ka turpmāk klientiem būs iespēja saņemt vienotu rēķinu gan par sarunām fiksētajā tīklā, gan par internetu. Tādējādi uzņēmumā tiks atvieglots grāmatvedības darbs, kā arī varēs griezties pēc palīdzības vai uzdot jautājumus vienam Telekomunikāciju grupas klientu menedžerim, kas nenoliedzami ir ērtāk, nekā regulāri kontaktēties ar dažādiem pakalpojumu sniedzējiem.

Pēc padziļinātas tirgus izpētes un vairāku alternatīvu izvērtēšanas Telekomunikāciju grupa ir izvēlējusies sadarbību ar MicroLink Latvia – vienu no nozīmīgākajiem IT uzņēmumiem, kura infrastruktūra tiks izmantota pieslēguma nodrošināšanai.

Ģirts Meijers ir pārliecināts, ka Telekomunikāciju grupa, strādājot kopā ar MicroLink Latvia, biznesa klientiem spēs piedāvāt kvalitatīvākos un cenas ziņā optimālākos interneta risinājumus, kas pašlaik pieejami Latvijas tirgū, biroja vajadzībām.

 

TG Direct kļūst pieejamāks

Jau vairākus mēnešus Latvijas uzņēmumiem ir pieejamas pieslēgums TG Direct – klients arī sarunām Latvijas robežās par operatoru var izmantot Telekomunikāciju grupu, turklāt iegūt papildu numerācijas resursus ienākošajiem zvaniem. Līdz klientam tiek veidots tiešais sakaru kanāls (E1), kas ļauj nodrošināt fiksēto balss pārraidi abos virzienos (ienākošie, izejošie zvani), pilnībā apejot Lattelekom publisko telekomunikāciju tīklu.

Telekomunikāciju grupa galvenokārt piedāvā konkurētspējīgus tarifus starptautiskajām sarunām, kā piekļuvi klientam izmantojot Lattelekom tīklu. Tādējādi jebkurš Lattelekom līnijas īpašnieks sarunām ar ārzemju abonentiem var izvēlēties citu operatoru, piemēram, Telekomunikāciju grupu, un izmantot izdevīgākus tarifu plānus.

 - Ja klienta – liela tirdzniecības uzņēmuma, bankas vai biznesa centra - sarunu apjoms ir ievērojams, piedāvājam zemākus tarifus ne tikai starptautiskajām sarunām, bet arī vietējiem zvaniem, iekšzemes tālsarunām un sarunām ar Latvijas mobilo tīklu abonentiem, - stāsta Ģirts Meijers. - Tieši pēdējā laikā ir notikušas vairākas pārmaiņas ārējā un iekšējā vidē, kuru rezultātā paredzama TG Direct pieslēguma popularitātes pieaugums Latvijas uzņēmumu vidū. Pazeminoties starpsavienojuma tarifiem ar LMT, Lattelekom un Tele2, Telekomunikāciju grupas tiešais pieslēgums ir kļuvis ekonomiski izdevīgs pat uzņēmumiem ar vidēji lielu sarunu apjomu.

Nozīmīgs šķērslis TG Direct pakalpojuma izplatībai līdz šim bija arī novecojušās tālruņu centrāles, kas tiek izmantotas daudzos Latvijas uzņēmumos. Nesen Telekomunikāciju grupa ir ieviesusi vairākus jaunus pieslēguma risinājumus klienta pusē, kas ļaus izmantot TG Direct bez papildu portu atvēlēšanas tālruņa centrālē, tādējādi būtiski palielinot pakalpojuma pieejamību.

- Jau esam izveidojuši vairākus TG Direct pieslēgumus. Turklāt pašlaik strādājam vēl pie 25-30 projektiem, tāpēc nākotnē raugāmies ar pamatotām cerībām iegūt lielāku daļu Latvija fiksēto sakaru nozarē, - apņēmīgi norāda Ģirts Meijers.

 

 

SIA Telekomunikāciju grupa

Akadēmijas laukumā 1-1011

Rīgā, LV-1050

Tālr. 779 77 77

Fakss 779 77 78

www.tg.lv

info@telecomgroup.lv

 
Design and programming by Anton Alexandrov - 2001