Sakaru Pasaule - Žurnāls par
modernām komunikācijām

  
  


Atpakaļ Jaunais numurs Arhīvs Par mums Meklēšana

Pavasaris atnācis ar jauniem printeriem

   

Canon februāra beigās laidis pārdošanā vairākus printeru modeļus. Jauns piedāvājums nozīmē arī ievērojamus jauninājumus printeru tehniskajās iespējās, lai sasniegtu arvien lielāku drukas ātrumu un kvalitāti, kā arī zemākas lietošanas izmaksas, — tā jauno drukātāju klāstu raksturo Canon autorizētās dīlerfirmas IB Serviss direktors Guntars PAVIŅŠ. Canon arvien ir izcēlies kā dažādu jauninājumu ieviesējs: radīja krāsainos printerus (BJC), piedāvāja fotodrukas kvalitāti (Photo realism), izlīdzināšanu (Drop Modulation Tehnology), ūdens izturīgas izdrukas (P-POP Tehnology). Arī tintes uzklāšana uz papīra ir piedzīvojusi revolucionārus atklājumus — līdz pat reaktīvās strūklas tehnoloģijai, kad tinti no adatas gala uz papīru novirza strāvas impulss.

Jaunie printeri

BJC-3000 — vidējas jaudas drukātājs, ko var izmantot gan mājās, gan birojā. Canon to iesaka kā visdaudzpusīgāko printeri, kas var kļūt par tirgus līderi savā cenu klasē. Standarta komplektācijā tas drukā ar ātrumu sešas lappuses minūtē, bet, ja ievieto papildu melnās tintes kaseti (BC-30) — deviņas lappuses minūtē, turklāt daudz ekonomiskāk nekā jebkurš cits līdzīgs printeris.
BJC-6500 — zemas pašizmaksas lielformāta A3 printeris ar tīkla pieslēguma iespēju. Tam ir vairākas tehniskas iespējas, lai tas kļūtu par lieljaudas A3 printeru līderi. Modelis var lepoties ar jaunām krāsu izpildījuma iespējām, tātad ar augstākā līmeņa kvalitāti un savietojamību gan ar Windows, gan ar Mac operētājsistēmu. BJC-6500 ir piemērots datordizaina birojiem, krāsu reklāmas un tirdzniecības materiālu sagatavošanai, grāmatvedības un mārketinga nodaļām. Zemākai pašizmaksai tiek izmantota tintes kapsulu tehnoloģija: ja izbeidzas kādas krāsas tinte, jānomaina tikai tukšā kapsula.
BJC-6100 — pēc tehniskajiem rādītājiem biroju printeru klasē tam ir lielākais drukas ātrums (9 melnbaltās un 6 krāsu lapas minūtē). Tas neietekmē izdrukas augsto kvalitāti. Kā papildaprīkojums ir skenējošā kasete, kas novērš nepieciešamību iegādāties atsevišķu skeneri un ietaupa vietu uz galda.
BJC-8500 — krāsu printeris, kas radīts profesionālam grafiskā dizaina darbam. Tā ir jaunākā drukas tehnoloģija, kas Bubble Jet printeriem ļauj sasniegt vēl nebijušu kvalitāti. Ar šo printeri var iegūt fotoreālistisku attēlu, kas gandrīz neatšķiras no tradicionālajām fotogrāfijām. Tas ir sasniegts ar MicroFine Droplet Technology, kas nodrošina augsto 1200x1200 dpi izšķirtspēju. Šī tehnoloģija daudz precīzāk izsmidzina tinti uz papīra un ar lielāku precizitāti nosaka nepieciešamo izmēru katram krāsas laukumam.
BJC-85 ir pirmais portatīvais printeris ar lielu ātrumu un galda krāsu printera kvalitāti. Piecas melnbaltas un divas krāsu lapas minūtē. Printera masa (bez akumulatora) ir tikai 1,4 kg un tajā ir iebūvēts 30lapu automātiskais padevējs. Visi Canon jaunie printeru modeļi ietver dažādus tehnoloģiskus jauninājumus. Detalizētāk par to, ko jaunās tehnoloģijas dod printeru lietotājiem, var uzzināt IB Serviss veikalos.

Autorizētais pilna servisa Canon, 3M, HP un GBC dīleris
Rīgā, Maskavas ielā 40, tālr. 7204080
Liepājā, Stendera ielā 5, tālr. 34 26110
Rēzeknē, Brīvības ielā 14a, tālr. 46 23710
 
Design and programming by Anton Alexandrov - 2001