Sakaru Pasaule - Ţurnâls par
modernâm komunikâcijâm

  
  


Atpakaď Jaunais numurs Arhîvs Par mums Meklçđana

Jauna uzňçmuma WEB lapa – ÂTRI… ÇRTI… un… LÇTI!

   

Autors

Ja domājat, ka web lapas izstrāde ir ilgstošs un komplicēts projekts, kas prasa nopietnas finanšu investīcijas, vēl neesat dzirdējuši par HORTUS Digital piedāvātajiem tipveida mājaslapu risinājumiem. Zemo cenu, īso izstrādes termiņu un piedāvātās funkcionalitātes dēļ tie ir īsts atradums. Ja vēlaties ar nelielām investīcijām izveidot funkcionālu lapu, lūk, jūsu iespēja!

 


Tipveida web lapas

Tipveida web lapas ir jaunums mūsu tirgū. Izmantojot īpašas tehnoloģijas, ir izstrādāti risinājumi, kas viegli pakļaujas izmaiņām gan lapas struktūrā, gan noformējumā. Izvēloties kādu no piedāvātajām lapām, atbilstoši klienta vēlmēm tajā tiek mainītas krāsas, virsrakstu izkārtojums, lapas izmēri un izvietojums ekrānā. Pievienojot kompānijas logo vai citu ilustrāciju, tiek radīta jūsu uzņēmuma seja interneta tīmeklī. Ievadot tajā vajadzīgo informāciju un ilustrācijas, tiek izveidota mājaslapa, kas nodrošina visu nepieciešamo funkcionalitāti. Turklāt tās uzstādīšana neprasa lielas finanšu un darba investīcijas.

 

1. veids: statiskas lapas

Uzņēmuma mājaslapa, kurā tiek ievietota informācija par firmu, darbības virzieniem, vēsturi, piedāvātajiem pakalpojumiem un produktiem, kā arī kontaktinformācija u. c. Tiek nodrošināta e-pasta saņemšana no lapas apmeklētājiem. Šeit iespējams izvietot tekstuālo informāciju un attēlus 50 Mb apjomā, kas ir pilnīgi pietiekami. Ja vajag, lapas saturs ir rediģējams un papildināms, tomēr tā nav paredzēta ikdienas darbam ar informāciju (iknedēļas ziņojumi, jaunumi, regulāras akcijas vai tml.).

 

2. veids: dinamiskas lapas

Nodrošina visu statiskas lapas funkcionalitāti, kā arī ziņojumu, jaunumu, aktuālo piedāvājumu moduļus, kuros tiek atspoguļota un arvien atjaunota pati aktuālākā informācija. Izmaiņas lapā varat veikt paši, piekļūstot tai caur internetu.

 

3. veids: dinamiskas lapas (+preču katalogs)

Nodrošina abu iepriekš aprakstīto lapu funkcionalitāti, kā arī detalizētas produktu datu bāzes izveidi, iespējas tos apskatīt, izvēlēties, veikt pasūtījumus u. tml. Tā palīdz prezentēt uzņēmuma produktu katalogu un informāciju par piedāvātājiem produktiem internetā.

 

Kā izvēlēties?

Šajā piedāvājumā katrs uzņēmums var atrast sev piemērotas funkcionalitātes web lapu. Statiskā lapa ir piemērota uzņēmumiem, kuru darbības veids neprasa bieži atjaunojamas informācijas izvietošanu interneta tīmeklī. Turpretī, ja katru dienu vai nedēļu jūsu plauktos ir jauni īpašie piedāvājumi, atlaides, ja vēlaties regulāri publicēt ziņojumus presei vai uzņēmuma jaunumus, piemērotāka būs dinamiskā lapa. Ja lapas apmeklētāji ir jāiepazīstina ar kuplu produktu klāstu, piedāvājot to pasūtīšanas iespējas, izvēlieties dinamisku lapu ar papildu preču kataloga funkcionalitāti.

 

Priekšrocības un trūkumi

Tipveida lapas ir izstrādātas, izmantojot modernākās web tehnoloģijas, un iespēju ziņā nereti pat pārspēj risinājumus, kas tiek veidoti pēc pasūtījuma. Tās ir elastīgas, ērtas lietošanā, ar plašu iespēju klāstu. Šobrīd izvēloties piemērotāko funkcionalitāti, nākotnē pavisam vienkārši varat to papildināt vai mainīt atbilstoši uzņēmuma attīstībai.

Izvēloties dizainu, tiek piedāvātas dažādas lapu izvietojuma un izvēlņu izkārtojuma iespējas, kā arī dažādas krāsu gammas. Tomēr, ja vēlaties savu lapu redzēt kā interneta tehnoloģiju mākslas darbu, piemērotāka būs individuāla dizaina izstrāde. Tiesa, tās būs papildu izmaksas, kas aizēnos šo risinājumu lielākās priekšrocības – izstrādes īsos termiņus un zemās cenas.

 

Cenas
Pateicoties izmantotajām tehnoloģijām un tipveida struktūrai, šie risinājumi, to papildu funkcionalitāte un paplašināšana izmaksā ļoti maz. Tipveida web lapas sagatavošana un uzstādīšana izmaksās, sākot no 25 latiem, bet abonēšana - no 5 latiem mēnesī.

 

Kur meklēt?

Produkta izstrādātājs SIA HORTUS Digital labprāt atbildēs uz jūsu jautājumiem, sniegs papildu informāciju, kā arī pieņems pasūtījumus pa tālruni 7339292 vai e-pastu: WebSolutions@hortus.lv.
Plašāku informāciju, lapu paraugus un pasūtījuma anketu atradīsit kompānijas mājaslapā www.hortus.lv.

 

 

HORTUS Digital SIA

Brīvības ielā 155–13/1

Rīga, LV-1012

Tālr. 7339292

 
Design and programming by Anton Alexandrov - 2001