Sakaru Pasaule - Žurnāls par
modernām komunikācijām

  
  


Atpakaļ Jaunais numurs Arhīvs Par mums Meklēšana

Nebēdā, palīdzīga roka jau gaida!

   

Vēl tik nesen Dators mūsu ikdienā bija tikai tāds eksluzīvs dzelzis kura lietošanu varēja atļauties tikai Lielas firmas jo Dao

 

Vēl nesen dators mūsu ikdienā bija ekskluzīvs dzelzis, kuru varēja atļauties tikai lielas firmas, jo datori maksāja bargu naudu. Toties pašlaik gandrīz katrs var atļauties iegādāties datoru, jo bez tā esam kā bez rokām - ne draugam vai biznesa partnerim aizsūtīt e-pasta vēstuli, ne izmantot tos plašumus, ko piedāvā internets.

         

Līdzko ir dators, tūlīt vajadzīgas arī papildierīces: printeris, skeneris, web kamera un citas, kuras būs jāsaslēdz vienā tīklā. Tas vajadzīgs gan mājās, gan birojā. Vienotā tīklā strādājot, var ērti nosūtīt nepieciešamo informāciju, un tad talkā nāks arī interneta pakalpojumu sniedzēji.

          Iegūstot interneta pieslēgumu, uzreiz jāsāk domāt par datora un pat datoru tīkla aizsardzību pret vīrusiem, jāuzstāda ugunsmūris (firewall), lai ļaundari netiek klāt datiem. Lielajā tehnoloģiju pasaulē nav viegli izvēlēties piemērotāko IT&T pakalpojumu sniedzēju. Ar ko tad mēs atšķiramies no citiem? Atbilde ir ļoti vienkārša: mums patīk tas, ko darām! Un, galvenais, mūsu prioritāte ir individuāla pieeja katram klientam, ņemot vērā visas viņa vēlmes.

Mēs palīdzēsim orientēties šajā milzīgajā IT&T pasaulē, sniegsim konsultācijas, palīdzēsim izveidot un uzturēt web lapu. Ja dators ir sācis niķoties vai nolēmis paņemt brīvdienas, arī tad zvaniet mums. Mēs varam doties pie jums vai jūs varat braukt pie mums, bet, ja nav nevienas no šīm iespējām, varat zvanīt un mēs sniegsim konsultāciju telefoniski. Jums ir iespēja noslēgt līgumu par pastāvīgu datorapkopes servisu. Jo ilgāk būsit klients, jo lētāk izmaksās datorapkope.

Mēs esam neliela, bet strauji augoša firma, kas var un vēlas piedāvāt jums datoru, serveri, perifērijas iekārtu apkalpošanu, datoru tīklu projektēšanu un uzstādīšanu. SIA extraIT komanda vienmēr ir gatava palīdzēt rast ekonomiski efektīvāko risinājumu jūsu biznesam.

Jānis KRAVALIS,

IT nodaļas vadītājs

 

SIA extraIT

Stabu ielā 75–5

Rīgā, LV-1009

Tālr. 7292871, 9118255

Fakss 7292871

www.extrait.lv, office@extrait.lv

 
Design and programming by Anton Alexandrov - 2001