Sakaru Pasaule - Žurnāls par
modernām komunikācijām

  
  


Atpakaļ Jaunais numurs Arhīvs Par mums Meklēšana

Ceļš uz ātrākiem sakariem Baltronic – kvalitāte atmaksājas ilgtermiņā

   

BALTRONIC – KVALITĀTE ATMAKSĀJAS ILGTERMIŅĀ

Sakarā ar dažādu e-pakalpojumu ieviešanu, pēdējos gados ievērojami ir pieaugusi vajadzība pēc optiskajiem savienotājkabeļiem. Tas ir pavēris plašas iespējas Āzijas ražotāju produkcijas izplatītājiem, kas arī  mūsu tirgum var piedāvāt konkurētspējīgu cenu un lielākas ražošanas jaudas. Tomēr, meklējot tikai lētāko cenu, apakšuzņēmējiem pastāv lielāks risks nespēt nodrošināt kvalitāti, būvējot dažādus optiskos tīklus. Nedrīkst aizmirst, ka pat samērā vienkāršam optiskajam savienotājkabelim pamatā ir diezgan sarežģīts ražošanas process – lai sasniegtu vislabāko kvalitāti. Parasti šādi procesi sastāv no 10-15 dažādām operācijām.

Somijā ir sākušās diskusijas par to, ka pat pēc it kā lieliskas optikas metināšanas operācijām, rezultāts nav gaidītais. Tāpēc daudzi somu apakšuzņēmēji, kas nodarbojas ar optisko tīklu būvi, ir atgriezušies pie vietējās vai Baltijas valstīs ražotās produkcijas.

 

Firma Baltronic sāka optisko savienotājkabeļu ražošanu ar zīmolu OPTOBIT 2001. gadā. Baltronic ražošanas laboratorija atrodas Tallinā. Tās speciālistiem ir jau vairāk kā 10 gadus ilga pieredze. Baltronic veic nopietnus ieguldījumus personāla apmācībā un sniedz tiem labāko iespējamo profesionālo sagatavotību.

Kvalitāte ir tas aspekts, kurā kompromisi netiek pieļauti. Ražošanā tiek izmantotas plaši pazīstamu piegādātāju komponentes: SEIKO konektori, SAMSUNG un HELKAMA optiskie kabeļi. Šobrīd visas trīs Baltronic grupas kompānijas - Igaunijā, Latvijā un Lietuvā – ir sertificētas atbilstoši ISO 9001:2000 un ISO 14001:2004 kvalitātes standartiem, kas palīdz nodrošināt attīstību visos aspektos un kalpo par pamatu stabilai korporatīvajai kultūrai visā uzņēmumu grupā.

Salīdzinājumā ar Āzijas valstu ražotājiem, „Baltronic” ir vairākas stabilas priekšrocības, pirmā no kurām ir elastīgums. Tas nozīmē, ka Baltronic spēj ātri reaģēt uz pasūtītāja vēlmēm un saražot vajadzīgos produktus saskaņā ar unikālām specifikācijām pat tikai dažos eksemplāros. Otrā priekšrocība ir piegādes termiņi, kuros šie specifiskie produkti var tikt piegādāti. Tos Tālo Austrumu piegādātājiem izkonkurēt nav iespējams. Tai pat laikā piegādes apjomi var būt ļoti nelieli, jo transporta izmaksas Baltijas valstīs ir nesalīdzināmi zemākas attiecībā pret izstrādājumu vērtību.

Baltronic grupa ir jauna un strauji augoša privāta kompānija, kam klienti ir daudzās Eiropas valstīs – ap 75% produkcijas tiek eksportēts ārpus Baltijas valstīm, jo Eiropas uzņēmēji ir atzinuši tās ražojumu augsto kvalitāti, piegāžu stabilitāti un darbinieku augsto profesionālismu. To, jau vairākus gadus izdarot pasūtījumus, ir atzinuši arī  Latvijas vadošie telekomunikāciju tīklu operatori – SIA Lattelekom, SIA Latvijas Mobilais Telefons un citi. Kompānijas galvenās darbības sfēras ir telekomunikāciju tīklu komponentes, apraides antenu sistēmas, elektronisko komponenšu piegāde un optisko savienotājkabeļu ražošana. Plašāku informāciju varat atrast mājas lapā www.baltronic.com vai pie pārstāvjiem Latvijā, Lietuvā un Igaunijā.

 

 

Baltronic OÜ

Veerenni 52, 11313 Tallinn

Estonia         

Tālr. +372 699 6790

Fakss +372 699 6799

e-mail: baltronic@baltronic.com    

                  

Baltronic SIA                              

Latvia 

Šmerļa 3, LV-1006 Rīga       

Tālr. +371 752 9930

Fakss +371 781 6244

e-mail: baltronicLV@baltronic.com

 

Baltronic Vilnius UAB

Zemaites 21, 03118 Vilnius

Lithuania

Tālr. +370 5231 0625

Fakss +370 5231 0623

e-mail: baltronicLT@baltronic.com

 

                  

 

 

 
Design and programming by Anton Alexandrov - 2001