Sakaru Pasaule - urnls par
modernm komunikcijm

  
  


Atpaka Jaunais numurs Arhvs Par mums Meklana

TalkPro ienk ar Baltijas valsts

   

VoIP (Voice ver Internet Protol) , , Internet , ,

 

 

VoIP (Voice ver Internet Protol) ir moderna tehnoloģija, kas nodrošina iespēju zvanīt, izmantojot šim nolūkam interneta pieslēgumu, nevis klasisko telefona līniju, kā tas bija agrāk. Lai gan VoIP tehnoloģijas vēsture mērāma tikai vairāku gadu garumā, tā pasaulē kļūst aizvien izplatītāka.

 

SIA Baltaico ir amerikāņu kompānijas Aico Systems oficiālais un ekskluzīvais izplatītājs Baltijas valstīs. 2003. gadā lielā starptautiskā IKT tehnoloģiju izstādē Kalifornijā Aico Systems izstrādne TalkPro ieguva pirmo vietu kā labākais VoIP risinājums.

Ar katru dienu pasaulē pieaug sistēmas TalkPro lietotāju skaits. TalkPro telefoni ir plaši izplatīti ASV un Kanadā, Skandināvijas valstīs un citviet Eiropā, kā arī Japānā, Ķīnā, Āfrikas un Dienvidamerikas valstīs. Tagad šīs mūsdienīgās un perspektīvās tehnoloģijas iesakņojas arī Latvijā, Lietuvā un Igaunijā.

TalkPro priekšrocības:

iespēja neierobežoti un bez maksas zvanīt TalkPro telefonu abonentiem uz jebkuru vietu pasaulē;

par ļoti zemām cenām zvanīt uz stacionārajiem (jeb PSTN) un mobilajiem telefoniem.

TalkPro modeļu daudzveidība ļauj izmantot gan speciālos IP telefonus, gan arī pašlaik lietojamos biroju vai mājas telefonus. Piemēram, modelis B-200 personālas VoIP slūžas dod iespēju ar nelieliem līdzekļiem telefonizēt visu biroju.

Šādi aparāti nodrošina darbu gan ar vienu telefonu (radiotelefonu, telefona/faksa aparātu), gan arī ar vietējām telefona stacijām (PBX), kur darbības galvenais nosacījums ir analogais pieslēguma ports.

IP telefona darbībā svarīgākais ir balss pārveide ciparu signālā, tā noraidīšana pa interneta tīklu un tam sekojoša signāla pārveidošana balss signālā. Tā kā TolkPro telefona aparāti pilnīgi nodrošina balss konvertāciju ciparu signālā un otrādi, ir iespējams ievērojami samazināt datora resursu izmantošanu. USB modeļu (U-110 un U-120) kvalitatīvam darbam nepieciešams dators ar P-II 233, 32 Mb RAM un internets ar ārzemju trafika ātrumu vismaz 30 Kbiti/s, kas nodrošina TalkPro telefonu pārākumu salīdzinājumā ar analoģiskiem ražojumiem un it īpaši ar programmētiem softfoniem.

Izmantojami ne tikai USB telefoni, bet arī no datoriem neatkarīgi modeļi. R-160 ar funkcijām, ārējo izskatu un lietošanas ērtumu neatšķiras no parastajiem biroja telefona aparātiem, vienīgi pie R-160 tiek pieslēgts interneta kabelis, nevis telefona vads.

TalkPro nodrošina papildiespējas:

tiešsaistē var papildināt rēķinu,

balss pastu un zvanu pāradresāciju,

TalkPro abonentu konferenci (līdz 100 dalībniekiem),

no TalkPro aparātiem veikto zvanu kontroli,

saņemt sīku pārskatu par trim mēnešiem.

TalkPro lietotājiem nav jāmaksā ikmēneša abonēšanas maksa par IP telefonijas pakalpojumu lietošanu. Rīgas robežās mūsu uzņēmums telefona aparātus uzstāda un pieslēdz bez maksas.

Aico Systems laiž apgrozībā jaunus IP telefona modeļus, tuvākajā laikā sagaidāmi Wi-Fi modeļi, divu un vairāk portu vārtejas, tiks izlaisti programmprodukti nix līdzīgajām sistēmām, kas ļaus TalkPro telefonu USB modeļus izmantot plašāk (ne tikai ar Microsoft Windows).

Uzņēmuma Baltaico speciālisti palīdzēs atrast optimālāko risinājumu uzņēmumam vai mājai, vajadzības gadījumā izbrauks pie klienta. Lai vispusīgāk novērtētu TalkPro aparātus, iespējams apmeklēt mūsu biroju, bet uzņēmuma darbinieki var arī organizēt prezentāciju jūsu birojā. Mēs uzaicinām sadarboties visus, kas interesējas par mūsdienu VoIP tehnoloģiju virzīšanu Latvijas, Lietuvas un Igaunijas tirgū.

 

Rīga, LV-1039

Kastrānes 1/2224

info@talkpro.lv

www.talkpro.lv

+371 7568010

+371 8294497

 
Design and programming by Anton Alexandrov - 2001