Sakaru Pasaule - Žurnāls par
modernām komunikācijām

  
  


Atpakaļ Jaunais numurs Arhīvs Par mums Meklēšana

Telekomunikāciju grupa modernizē sakarus birojos

   

Laikā, kad efektīva komunikācija ar klientiem, piegādātajiem un paša uzņēmuma nodaļām būtiski ietekmē katra biznesa veiksmes u

 

Telekomunikāciju grupa ir sākusi piedāvāt biroja sakaru risinājumus un izveidojusi jaunu struktūrvienību – PBX ierīkošanas un servisa nodaļu. Līdz ar to papildus izdevīgiem tarifiem starptautiskajām un iekšzemes sarunām tagad uzņēmumiem visā Latvijā ir iespēja iegūt telekomunikāciju iekārtojumu, sabalansējot izmaksas ar vajadzībām.

 

Lai neciestu konkurētspēja

Mūsdienās, kad efektīva komunikācija ar klientiem, piegādātajiem un paša uzņēmuma nodaļām būtiski ietekmē biznesa veiksmes un neveiksmes, pieredze rāda, ka daudzos Latvijas uzņēmumos tālruņa centrāles un telekomunikāciju iekārtojums kopumā ir novecojis vai tā konfigurācija neatbilst darba vajadzībām. Turklāt daļa firmu pašlaik nemaz neizmanto tās priekšrocības, kuras sniedz, piemēram, tālruņa centrāle. No tā uzņēmuma darba efektivitāte un konkurētspēja.

- Mēs kā telekomunikāciju operators, kurš kopš 2000. gada nodrošina telefonsarunu pakalpojumus Latvijas uzņēmumiem, ikdienā esam saskarē ar daudziem uzņēmumiem, - stāsta Telekomunikāciju grupas valdes priekšsēdētājs Ģirts Meijers.

Viņš norāda, ka, ierīkojot klientiem automātisko operatora izvēli un sniedzot citu veidu tehnisko atbalstu Telekomunikāciju grupas telefonsakaru izmantošanā, piecu gadu laikā ir apmeklēti vairāk nekā 2000 uzņēmumi.

Redzot situāciju ar novecojušām un uzņēmuma vajadzībām neatbilstošām telekomunikāciju iekārtām, tika nolemts, ka papildus zemiem telefonsarunu tarifiem klientiem iespējams sniegt vērtību, piedāvājot arī biroja sakaru risinājumus. Pirmie projekti tika realizēti jau 2005. gada pavasarī.

 

Samaziniet izmaksas, strādājiet efektīvāk

SIA Telekomunikāciju grupa biroja sakaru risinājumi ir komplekss piedāvājums, kas vērsts gan uz klienta telekomunikāciju izmaksu samazināšanu, gan pašreizējās vai jaunās telekomunikāciju infrastruktūras piekārtošanu reālajām biroja vajadzībām. Uzņēmums var pirkt vai īrēt tālruņu centrāles, aparātus, to skaitā radiotelefonus, un citas telekomunikāciju iekārtas, kas nepieciešamas efektīvai darba organizācijai. Šāda pieeja ļauj izstrādāt un piemērot katra uzņēmuma darba specifikai optimālu risinājumu gan tehniskām iespējām, gan izmaksām. Nereti jaunais telekomunikāciju iekārtojums samazina arī ikmēneša abonēšanas maksu par biroja tālruņa līnijām.

Ģirts Meijers izceļ arī servisa nozīmi: - Vairumam uzņēmumu ļoti būtiska ir tālruņa centrāles un pārējo iekārtu apkalpošana pēc uzstādīšanas. Zvanu liegumu iekārtošana, jaunu līniju pievienošana vai konsultācijas par tehniskiem jautājumiem – tās ir lietas, kuras ikdienā nodrošinām klientiem.

- Mēs piedāvājam visu, kas nepieciešams biroja iekšējā telekomunikāciju tīkla modernizācijai vai tā iekārtošanai, - uzsver Meijers. Protams, komplektā ar biroja sakaru risinājumiem SIA Telekomunikāciju grupa, būdams viens no lielākajiem fiksētā tīkla operatoriem Latvijā, nodrošina izdevīgus tarifus gan starptautiskajām, gan iekšzemes sarunām.

 

Sniedz reālu labumu

Līdzšinējā Telekomunikāciju grupas PBX ierīkošanas un servisa nodaļas pieredze liecina, ka izpildītie projekti ir devuši reālu labumu darba organizācijai uzņēmumos, kā arī samazinājuši izmaksas.

- Organizatoriskā ziņā mūsu biroja sakaru risinājums piedāvā zvanu liegumus konkrētos virzienos, zvanītāja identifikāciju, neatbildēto zvanu sarakstu, ienākošo un izejošo zvanu analīzes iespējas un citas nozīmīgas funkcijas, - skaidro Ģirts Meijers.

Par galvenajām priekšrocībām izmaksu samazināšanā Ģ. Meijers uzskata zemāku īres maksu un izdevīgākus iegādes noteikumus nekā lielajiem Latvijas operatoriem, kā arī iespēju samazināt maksu par biroja tālruņa līniju abonēšanu, pārejot no analogajām uz ISDN līnijām.

Visi Telekomunikāciju grupas PBX ierīkošanas un servisa nodaļas kontakti atrodami mājaslapas www.tg.lv sadaļā Kontakti.

 

 

 

 

 
Design and programming by Anton Alexandrov - 2001