Sakaru Pasaule - Žurnāls par
modernām komunikācijām

  
  


Atpakaļ Jaunais numurs Arhīvs Par mums Meklēšana

Sakari ar pasauli sērkociņu kastītes cenā

   

1

 

Sakaru tirgū aizvien enerģiskāk sevi piesaka IP balss telefonija (Voice over IP). Jo vairāk izmanto datorus un jo pieejamāks kļūst internets, jo tā kļūst nopietnāka konkurente tradicionālajiem telefona sakaru uzņēmumiem. Pirms dažiem gadiem to priekšrocība bija augsta balss pārraides kvalitāte, bet tagad, pateicoties jaunajām tehnoloģijām, IP telefonija TalkPro, ko piedāvā Baltaico, spēj to pašu, turklāt par daudz zemākām cenām.  

 

Sarunu tarifi ar populārākajām valstīm (ASV dolāros)

 

Krievija

0,045

Spānija

0,018

Ukraina

0,11

Lielbritānija

0,014

ASV

0,017

Austrālija

0,019

Kanāda

0,018

Baltkrievija

0,25

Beļģija

0,022

Kipra

0,035

Čehija

0,025

Dānija

0,019

Francija

0,019

Jaunzēlande

0,02

Zviedrija

0,019

 

TalkPro telefona lietotāju galvenā priekšrocība ir iespēja zvanīt bez maksas uz jebkuru pasaules vietu un sarunāties tik ilgi, cik vien viņi vēlas. Izveidojot lokālos tīklus, tas ļauj mūsu uzņēmumam risināt korporatīvos uzdevumus ne tikai valsts teritorijā, bet arī aiz tās robežām. Tas ir ļoti izdevīgi tiem uzņēmumiem, kam ir daudz attālinātu filiāļu.

Ņemot vērā to, ka ārzemju interneta trafika kvalitāte Latvijas tirgū varētu būt labāka, pavisam nesen sācis darboties mūsu jaunais SIP serveris, kura uzdevums ir uzlabot sakaru kvalitāti TalkPro tīkla abonentiem. Iepriekš sakarus nodrošināja serveris, kas atrodas ASV. Tagad viss trafiks atrodas tikai Latvijas tīklos, tāpēc pakalpojumu TalkPro var izmantot pat tie klienti, kam ir ļoti zemas kvalitātes ārzemju trafiks.

SIP (Session Initial Protocol) ir plaši izmantots VoIP protokols. SIP ļauj pārraidīt IP tīklā ne tikai balsi, bet arī tādu multimediju pakalpojumu kā video. Pateicoties tam, pavisam reālas kļūst lētas un kvalitatīvas videokonferences.

Pavisam drīz būs pieejamas tādas jaunas iespējas kā ANI-call (Automatic Number Identification) – VoIP zvans bez TalkPro telefona aparāta un pat bez pieslēguma internetam. Jaunās SIP platformas papildu iespēja ļauj izmantot TalkPro pakalpojumu ar citiem IP aparātiem.

Sīkāk ar jaunā SIP servera iespējām varēsiet iepazīties, apmeklējot mūsu stendu izstādē BalticIT&T 2006, kas no 5. līdz 8. aprīlim notiks Rīgā, Skonto izstāžu centrā. Izstādes laikā ikviens jaunais TalkPro abonents, iegādājoties mūsu telefona aparātu, savā rēķinā saņems nevis vienu prezentācijas dolāru, bet veselus 50 USD.

Baltaico piedāvā ne tikai IP telefoniju, bet arī citus telekomunikāciju pakalpojumus, piemēram, kabeļu un satelītu televīziju, klasiskos telefona pakalpojumus un labas kvalitātes interneta pieslēgumu par pieņemamu cenu.

Jaunajām daudzstāvu mājām Baltaico piedāvā visu pakalpojumu spektru, sākot no kabeļu ievilkšanas un iekārtu uzstādīšanas un beidzot pieslēguma ierīkošanu abonentiem. Daudzstāvu namu īpašniekiem tas atvieglo uzdevumu – atrast profesionālu pakalpojumu sniedzēju – un ietaupa laiku, jo to vairs nevajag tērēt, sazinoties ar daudzajiem dažādu pakalpojumu piegādātājiem. Mūsu devīze ir lakoniska: visu vienā paketē!

Baltaico speciālisti palīdzēs izvēlēties optimālāko risinājumu biznesam vai mājai.

 

Kastrānes ielā 1/2, 224. kabinets                      Tālr. 7568010

Rīgā, LV-1039                                      Mob. tālr. 8294497

info@talkpro.lv                                              TalkPro: 6832683

www.talkpro.lv

 
Design and programming by Anton Alexandrov - 2001