Sakaru Pasaule - Žurnāls par
modernām komunikācijām

  
  


Atpakaļ Jaunais numurs Arhīvs Par mums Meklēšana

Mācīties nekad nav par daudz!

   

Angebot M9816-367

 

Pērnā gada nogalē darbību Latvijā sāka jauns datorapmācības centrs Com Computertraining and Services, kas strādā pēc starptautiskas Vācijas franšīzes sistēmas. Pirmais Com mācību centrs vēsturiski sāka darbību Vācijā 1995. gadā kā viens no Siemens meitas uzņēmumiem. Patlaban Com pieder Austrijas BIT (Best in training) uzņēmumu grupai, un, pateicoties tai, Com veido lielāko apmācību centru tīklu Vācijā. Pašlaik Com tīkls aptver vairāk nekā 30 apmācību centrus Vācijā, Austrijā, Luksemburgā un tagad arī Latvijā.

 

Ko piedāvā Com Centrs Rīga?

Com Centrs Rīga piedāvā kvalitatīvu izglītību dažādos datorapmācības līmeņos.

Datoru kursi dalāmi četros pamatvirzienos:

·         kursi lietotājiem ir orientēti uz svarīgākajām vajadzībām ikdienas darbā ar datoru un sniedz pamatzināšanas darbā ar datora operētājsistēmām, teksta, tabulu un datubāzu apstrādes programmām, internetu, kā arī specializētu kursu zināšanas saistībā ar Microsoft Office lietojumprogrammām;

·         kursi biznesa profesionāļiem ir prezentāciju vadības kursi uzstāšanās prasmju uzlabošanai. Tajos atšķirībā no ierastajām prezentāciju kursu tradīcijām mācām ne tikai to, kā uzstāties auditorijas priekšā un pārliecinoši iepazīstināt ar savu produktu vai ideju. Sākam no paša sākuma: kā sagatavot pašu prezentāciju Microsoft Powerpoint programmā. Mēs apmācam kursu dalībniekus, kā efektīvi izmantot šo programmu, kā noformēt prezentāciju, kā pievienot dažādus multimediju efektus, skaņu, video u. tml., lai kursa beidzējam būtu daudz lielāka pārliecība gan par paša sagatavoto prezentāciju, gan arī par savām spējām. Ikdienas praksē jau esam pārliecinājušies, ka cilvēki pēc kursu pabeigšanas tiešām spēj gan paši radīt efektīvas prezentācijas, gan profesionāli un pārliecinoši ar tām iepazīstināt. Un galu galā pēc šādas profesionālas apmācības viņi jūtas daudz brīvāk arī darba vidē, jo cēlusies viņu pašapziņa un nākamreiz, kad jāveido prezentācija kādai konferencei vai produktam, viņiem vairs nav jālūdz gudrāku kolēģu palīdzība.  

Tuvākajā laikā plānots adaptēt un ieviest mācību programmā arī Com franšīzes projektu vadības programmu, kā arī piedāvāsim informāciju tehnoloģiju infrastruktūras bibliotēku ITIL (Information Technology Infrastructure Library) kursus IT servisa menedžeriem. Lai nokārtotu ITIL servisa menedžmenta eksāmenu, kursu dalībniekiem ir jāiziet trīs līmeņi: IT servisa menedžera, Service Support un Service Delivery līmenis.

Sākot jau ar šo gadu, tiks ieviests ISO 20000 standarts IT procesu izvērtēšanai uzņēmumā. Līdzīgi kā ISO 9000, ieviešamajā standartā padziļināta uzmanība būs pievērsta tieši IT nodaļām, nevis paša uzņēmuma darbībai kopumā. Ir gaidāms, ka ISO 20000 sertifikācija kļūs par pamatprasību uzņēmumu sadarbībai, kā arī par vienu no Basel II kategorijas ietekmes faktoriem. Turklāt ITIL zināšanas ir pamatnosacījums, lai uzņēmums varētu iegūt ISO 20000 sertifikāciju. Tādēļ arī uzņēmumiem ITIL apgūšana šobrīd kļūst aizvien aktuālāka;

- kursi datorgrafikas speciālistiem šobrīd ir vieni no pieprasītākajiem un sniedz pamata un padziļinātas zināšanas datorgrafikā. Piedāvājam datorgrafikas kursus gan iesācējiem, gan arī profesionāļiem, kas vēlas padziļināt zināšanas kādā no datorgrafikas programmām. Piedāvājam gan Adobe Photoshop un Illustrator, gan Corel Draw, gan QuarkExpress, gan 3D Studio Max, gan arī web lapu izstrādes dažādu līmeņu kursus. Mūsu datorgrafikas kursu pasniedzēji ir ar labām praktiskajām zināšanām un ilgstošu pieredzi.

Rīgu jau tagad var dēvēt par mediju pilsētu. Mums ir ļoti daudz reklāmas aģentūru un izdevniecību, turpretī labu datorgrafikas speciālistu un maketētāju trūkst. Tāpēc tiem, kuri sekmīgi apgūs šo kursu, paveras plašas darba perspektīvas;

  - kursi IT speciālistiem ir paredzēti IT profesionāļiem. Kursu laikā dalībnieki var gūt zināšanas par tīklu un IT drošības pamatiem, par aktuālajām Windows operētājsistēmām, par Linux un Lotus Notes, kā arī mācās programmēšanu un tīklu veidošanu uz .Net platformas vai Open Source bāzes.

 

Vēlaties Vācijas profesionāli? Lūdzu!

Allaž cenšamies meklēt un piedāvāt klientiem ko jaunu. Viena no mūsu franšīzes sistēmas priekšrocībām ir tā, ka faktiski varam piemeklēt un piedāvāt mūsu klientiem gandrīz jebkuru speciālistu un profesionāli no mūsu Vācijas Trainer pool, jo Latvijā bieži vien ir dažādu speciālistu trūkums.  

Piesaistām un piedāvājam gan pašreizējiem, gan arī potenciālajiem klientiem interesantākos un profesionālākos pasniedzējus, kuriem ir ilggadēja pieredze un stabils korporatīvo klientu loks Vācijā. Piemēram, viens no mūsu biznesa profesionāļu kursu pasniedzējiem Ekhards Grimus, kurš jau vairākas reizes ir pasniedzis kursus pie mums Rīgā, jau kopš 1989. gada ir IT pasniedzējs pieaugušo tālākizglītībā un viņa pastāvīgie klienti ir tādi lieli Vācijas uzņēmumi kā Bayer, BMW, Vācijas Komercbanka, E.ON, Lufthansa City Line, Mannesmann Arcor, MEAG, Milupa, Porsche, Siemens, Software Plus, Toyota, Volksbank u.c.

Neatkarīgi no tā, vai klients ir no maza, vidēja vai liela uzņēmuma, piedāvājam iespēju savu kursu saturu pieskaņot katra specifiskajām vajadzībām. Iepriekš veicot uzņēmuma analīzi, varam noteikt arī klienta organizācijas vajadzības.

 

Un vēl:

  • papildus iepriekšminētajai programmai varam nodrošināt apmācības pie klienta arī jebkurā Latvijas vietā, izmantojot mūsu pārvietojamo piezīmjdatoru klasi;
  • piedāvājam iespēju tiešsaistes režīmā iegūt arī profesionālās ražotāju sertifikācijas (Microsoft, IBM, Cisco, LPI u.c.) sadarbībā ar Pearson VUE (www.vue.com);
  • konsultējam un palīdzam klientiem piesaistīt ES fondu līdzekļus programmai Atbalsts nodarbināto kvalifikācijas celšanai, pārkvalifikācijai un tālākizglītībai.

Lāsma GOLUNOVA

 

 

Mūsu mājaslapā www.com-training.com/riga atradīsiet aktuālākos piedāvājumus un kursu kalendāru.

 

 

Com Centrs Rīga

Ieriķu ielā 3, korp. C2 - 504

Rīgā, LV - 1084

Tālr. + 371 7514783

Mob. tālr. + 371 26456565

Fakss + 371 7514784

E-pasts: riga@com-training.com

 

 

 
Design and programming by Anton Alexandrov - 2001