Sakaru Pasaule - Žurnāls par
modernām komunikācijām

  
  


Atpakaļ Jaunais numurs Arhīvs Par mums Meklēšana

Pasaules IT&T zvaigznes Latvijā

   

Pasaules IT&T zvaigznes Latvijā

 

Klinkmann allaž ne vien rūpējas par klientiem piedāvātās produkcijas kvalitāti un aktualitāti, bet arī pilnveido viņu profesionalitāti un rosina izvēlēties mūsdienīgus materiālus un iekārtas. Klinkmann piedāvā gan plaša spektra pasīvos materiālus (Belconn) un iekārtas optisko šķiedru metināšanai (Sumitomo Electric)*, gan arī kompleksos risinājumus. Svaigākais Klinkmann piedāvājums elektronisko sakaru nozares uzņēmumiem ir firmas EXFO testēšanas iekārtas un mēriekārtas.

 

EXFO – pasaules līderis testēšanas un mēriekārtu tirgū

Uzņēmums EXFO ir pasaulē labi pazīstams telekomunikāciju nozares testēšanas un mērījumu eksperts. Elektronisko sakaru departaments, kurš saistīts ar uzņēmuma galveno biznesa virzienu, piedāvā pilnu testēšanas risinājumu komplektu un monitoringa sistēmas tīkla infrastruktūras pakalpojumu sniedzējiem, kabeļu TV operatoriem, telekomunikāciju sistēmu tirgotājiem un komponentu ražotājiem aptuveni 70 valstīs.

EXFO ir portatīvo optisko testēšanas risinājumu globālā tirgus līderis un viens no vadošajiem IP protokola un piekļuves testēšanas risinājumu piegādātājiem, kuri ļauj izvērst triple-play un konverģēto IP tīklu. Tā PC/Windows bāzes moduļveida FTB-200, FTB-400 un IQS-500 testa platformas ir plaša diapazona modulāru testēšanas risinājumu bāze optiskā, fiziskā, datu un tīkla līmenī, kas ļauj maksimizēt tehnoloģijas atkārtotu izmantošanu vairākos tirgus segmentos.

EXFO piegādā ne tikai portatīvās mēriekārtas, bet arī specializētās iekārtas ražotājiem un laboratorijām, nepārtraukti investējot zinātniskajiem pētījumiem, jauniem izstrādājumiem un izgudrojumiem.

 

Daži EXFO jaunumi

EXFO piedāvā jaunu testēšanas moduli FTB-8510 Packet Blazer Gigabit Ethernet  testēšanai (izmatojams ar pašreizējo universālo FTB-400 platformu) un arī jaunu FTB-200 kompaktu platformu.

 

2006. gada 2. maijā Kvebekā (Kanādā) EXFO Electro-Optical Engineering Inc. paziņoja par Ethernet testēšanas moduļa FTB-8510 Packet Blazer ieviešanu nesen klajā laistajai kompakta platformai FTB-200.

Tā kā Ethernet pakalpojuma izvēršana dod iespēju ātri gūt ieņēmumus, pakalpojumu sniedzējiem rūpīgi jāpārbauda viņu konverģētie IP bāzes tīkli, lai nodrošinātu atbilstību pakalpojuma līmeņa līgumiem (SLA). EXFO FTB-8510 Ethernet testa moduļa apvienojums ar FTB-200 kompakto platformu nodrošina tīkla instalācijas tehniskos darbiniekus ar vieglu un kompaktu mēriekārtu ar spēcīgām Ethernet testēšanas iespējam. FTB-8510 Packet Blazer funkciju skaitā ir RFC 2544 testēšana (pazīstamā Ethernet bāzes testēšanas metodoloģija, kurā ietilpst tādi parametri kā kadru zudums (frame loss), caurlaides spēja un latentitāte, daudzveidīgu plūsmu ģenerēšana un analīze, Ethernet servisa kvalitātes (QoS) testēšana un pakešu vibrācijas (packet jitter) mērīšana (kadra aizkavēšanas nestabilitāte pēc RFC3393).

Pakešu vibrācijas mērījums kļuvis ļoti būtisks, lai raksturotu tīkla spēju transportēt aplikācijas, kas ir īpaši jutīgas pret izdzēšanu (delay-sensitive applications), piemēram, voice-over IP (VoIP) un interneta protokola TV (IPTV).

Šī inovācija apgādā nozares pirmo Ethernet testeri ar duālās platformas iespējām, turklāt pats FTB-8510 Packet Blazer testa modulis ir integrēts gan plaši izvērstajā FTB-400 universālajā testēšanas sistēmā (UTS), gan vieglajā FTB-200 platformā.

- FTB-8510 Packet Blazer Ethernet moduļa lielisko testēšanas iespēju apvienojums ar FTB-200 kompakto platformu ir rentabls un vispusīgs darbarīks ātrai Ethernet tīkla izvēršanai un pakalpojumu bojājumu labošanai. Šī šķērsplatformas (cross-platform) iespēja, apvienojot to ar nesen klajā laistajiem FTB-8120/30 nākamās paaudzes SONET/SDH testēšanas moduļiem, skaidri parāda EXFO spēju nodrošināt visprogresīvākos telekomunikāciju lauka izmēģinājumu risinājumus. Elastīgi integrējot optiskos, telekomunikāciju un datu pārraides moduļus vienotā un kompaktā platformā, lietotājiem tagad ir nodrošināta daudzpusīga testēšanas sistēma, kura turklāt ir pietiekami vienkārša un efektīva.  

FTB-8510 testēšanas modulis, kas ietilpst FTB-200 kompaktajā platformā, maija sākumā tika prezentēts Interop Lasvegasā, Nevadā. FTB-8510 Packet Blazer, kuru piedāvā kā testēšanas moduli, kas integrēts FTB-400 UTS un tagad arī FTB-200 Compact Platform, dod iespēju pārbaudīt pakalpojuma līmeņa līgumu (SLA) uz Ethernet bāzētiem pakalpojumiem. FTB-8510 Packet Blazer pārbauda Ethernet savienojumus tā dabiskajā vidē: 10/100/1000 Base-T, 1000 Base-SX, 1000 Base-LX un 1000 Base-ZX, izmantojot tos LAN-to-LAN pakalpojumos, kurus piegādā ar ATM, Frame Relay, nākamās paaudzes SONET/SDH, kā arī ar komutējamā Ethernet, VLAN, tumšo optisko šķiedru (dark fibre), viļņa garuma dalījuma daudzkāršošanas (WDM) un citu tehnoloģiju palīdzību. FTB-8510 Packet Blazer nodrošina EXFO unikālo EtherBERT™ tehnoloģiju (notiek tās patentēšanas procedūra), kas nodrošina Gigabit Ethernet interfeisu bitu/kļūdu attiecības testēšanu. Šis testēšanas risinājums galvenokārt tiek izmantots WDM testēšanai, lai novērtētu pārraides kvalitāti.

Plašāka informācija par EXFO iekārtām KLINKMANN birojā un www.exfo.com

 

 

FTB-200 kīmpaktā platforma

 

·         Savienojams ar šādiem moduļiem:

·         FTB-7000 OTDR B/C/D;

·         FTB-3930 multitest;

·         FTB-8120/8130 transport blazer;

·         FTB-8510 Ethernet packet blazer.

 • FTB200 ir paredzēta testēšanai fiziskajā, transporta un datu līmenī.
 • Papildus iespējams pievienot: VFL bojājumu vizuālo meklētāju, video-mikroskopu un jaudas mērītāju.
 • Atbilst GR-196-CORE.
 • Ligzdas USB A/B un RJ-45, Compact Flash ligzdas, Wi-Fi un Bluetooth.
 • Darbības laiks ar baterijām: 8 stundas.
 • Korpuss izturīgs pret triecieniem, vibrācijām un ķīmiskām vielām.
 • Neliela masa: 2,5 kg.

 

 
FTB-400 universālā platforma
 • Profesionālas, aptverošas testēšanas funkcijas pilnīgai tīkla pārbaudei un kļūmju meklēšanai.
 • Pateicoties kopējam interfeisam, ērti savienojams ar citiem moduļiem.
 • Optisko un protokola līmeņu testēšanai FTB-400 var pievienot līdz astoņiem vienligzdas moduļiem:

- fiziskos/optiskos, to skaitā reflektometrus, zudumu mērītājus, PMD un hromatiskās dispersijas mērītājus, slēdžus, avotus un jaudas mērītājus;

- transporta/datu — SONET/SDH un ext-Gen SONET/SDH analizatorus, Gigabit

Ethernet un 10 Gigabit Ethernet analizatorus, Fibre Channel (SAN) testēšanas moduļus.

 

FTB-8510 Ethernet testēšanas modulis
 • Ethernet transporta tīklu efektivitātes novērtēšanas pilns funkciju diapazons.
 • Pakešu vibrācijas (packet-jitter) mērīšana, lai novērtētu Ethernet transporta tīklu spēju pārraidīt pret aizturi jutīgu trafiku, piemēram, balss pārraidi ar IP (VoIP) un video.
 • Kadru zuduma, aiztures, nevienmērīgas datu pārraides (back-to-back), caurlaides mērījumi.
 • Testējamā tīkla attālināta vadība ļauj noteikt divu galapunktu efektivitāti.
 • Pateicoties vairāku plūsmu pārraidei un analīzei, moduli iespējams lieliski izmantot otrā līmeņa Ethernet tīklu izveidošanai un apkalpošanai.

 

Piezīme

* Par Belconn un Sumitomo Electrics jaunāko produkciju lasiet SP iepriekšējos numuros.

 

 

 

SIA Klinkmann Lat

Ganību dambī 2a, Rīgā, LV-1045
Tālr. 7381617, 7381615
Fakss 7382451

www.klinkmann.com/lv

 
Design and programming by Anton Alexandrov - 2001