Sakaru Pasaule - Žurnāls par
modernām komunikācijām

  
  


Atpakaļ Jaunais numurs Arhīvs Par mums Meklēšana

Linxtelecom - jūsu partneris Baltijā

   

Herengracht 179a

 

Linxtelecom ir profesionāls un dinamisks starptautisko komunikāciju uzņēmums, kurš piedāvā kvalitatīvus risinājumus operatoriem un korporatīvajiem klientiem.

 

Darbības virzieni

Linxtelecom nodrošina datu pārraides tīklu savienojumus un pakalpojumus Baltijas jūras reģionā, piedāvājot platjoslas pievienotās vērtības pakalpojumus 12 valstīs un 18 lielākajās pilsētās. Šo Holandes uzņēmumu dibinājuši un vada nozares eksperti, kuri iepriekš guvuši pieredzi tādu pazīstamu uzņēmumu kā Unisource, AT&T un Global Crossing vadošos amatos.

Linxtelecom centrs atrodas Amsterdamā, bet kompānijai ir svarīgi tiešie kontakti ar klientiem, tāpēc tai ir filiāles Maskavā, Tallinā, Viļņā, Varšavā, Rīgā. Linxtelecom uzmanība galvenokārt pievērsta Baltijas valstīm, Skandināvijai, Krievijai, Ukrainai, arī Rietumeiropas valstīm. Uzņēmuma darbalauks sniedzas vēl tālāk, bet Linxtelecom Latvia darbība vairāk saistīta ar Latviju un tuvākajiem kaimiņiem – Lietuvu un Igauniju -, piedāvājot modernus starptautiskos savienojumus visās trijās Baltijas valstīs.

Linxtelecom Latvia iekārtas atrodas Rīgā, Zaķusalas televīzijas tornī, 120 m augstumā. Uzņēmums sadarbojas ar vietējiem IPS pēdējās jūdzes risinājumu piegādē klientiem.

 

Virs zemes un zem ūdens

Linxtelecom galvenie pakalpojumi ir starptautiskie datu pārraides kanāli (E1, E3, STM1), starptautiskais internets (IPtransit), VoIP, IP VPN (MPLS) savienojumi, virtuālie komutācijas centri (VPoP). Klientiem pašiem nav nepieciešams investēt iekārtās un to apkopē, lai sniegtu pakalpojumus kādā viņus interesējošā vietā, piemēram, savienojumu līdz M9 Maskavā.

Linxtelecom pilnībā pieder zemūdens optiskais tīkls DWDM Tallina-Helsinki-Stokholma-Tallina, kas nodrošina datu pārraides kapacitāti ar ātrumu 40 Gbit/s Baltijas jūras reģiona valstīs. Uzņēmums ir noslēdzis ilgtermiņa nomas un sadarbības līgumus ar lielākajiem telekomunikāciju operatoriem Rietumeiropā un Austrumeiropā. Apvienojot savu infrastruktūru ar nomāto līniju un platjoslas datu pārraides iespējām, Linxtelecom ir radījis unikālu rezerves datu pārraides tīklu, savienojot uzņēmuma SDH tehnoloģijas platformas ar pieslēguma punktiem (IP PoP) Maskavā, Tallinā, Rīgā, Viļņā, Stokholmā, Helsinkos, Varšavā un Frankfurtē. Visiem pakalpojumiem tiek piedāvāts atbilstošs servisa līmenis (SLA).

 

Klientu ērtībām

Uzņēmums piedāvā uz SDH un IP platformām bāzētus datu pārraides pakalpojumus gan operatoriem un interneta pakalpojumu sniedzējiem, gan korporatīvajiem uzņēmumiem, bankām un valsts iestādēm.

Īpaši noderīgi šie pakalpojumi ir uzņēmumiem, kuriem nepieciešams izveidot korporatīvo tīklu starp mātes uzņēmumu Baltijā un ārpus tās vai arī savienot divus vai vairākus birojus dažādās valstīs. Linxtelecom nodrošina ātru un ērtu tīkla ierīkošanu, uzraudzību un ekonomiskus risinājumus. Linxtelecom starptautiskais Klientu atbalsta un tīkla vadības centrs, kurš atrodas Tallinā, konsultācijas sniedz angļu, krievu, somu un igauņu valodā cauru diennakti, bez brīvdienām (24 x 7 x 365). Pirms pāris gadiem Tallinā uzceltajā Linxtelecom centrālē tiek piedāvāts arī koplietošanas pakalpojums. Tur arī izveidota alternatīva TLIX, un liela daļa vietējo pakalpojumu sniedzēju jau kļuvuši par tā dalībniekiem.

2006. gada 17. maijā Linxtelecom kļuva par DE-CIX Internet Exchange (Frankfurtē) dalībnieku. Tā ir viena no trim lielākajām IX Eiropā. Tādējādi Linxtelecom klientiem ir nodrošināta piekļuve lielākajiem globālajiem operatoriem, un viņu datu pārraides plūsmas ātrums un apjoms ievērojami pieaugs. DE-CIX Datu pārraides plūsma caur šo IX pēdējos pāris gados dubultojas katru gadu un šobrīd ir sasniegusi 60Gbit/s. Linxtelecom ir pievienojies arī MSK-IX Maskavā, LIX Rīgā, TIX Tallinā.
Tuvākajā laikā plānota dalība Varšavas, Kijevas un Stokholmas IX.

Linxtelecom mērķis ir nodrošināt ar tīkla kapacitāti un pakalpojumiem operatorus, pakalpojumu sniedzējus un korporatīvos klientus gan Baltijas valstīs, gan Skandināvijā, gan citur. Līdz ar to tiek radītas gan izvēles iespējas, gan veselīga konkurence.

Lūdzu, sazinieties ar mums jebkurā jums izdevīgā laikā, un mēs piedāvāsim vislabāko risinājumu.

 

Ivonna NERETA,

Linxtelecom Latvia pārdošanas vadītāja

 

 

SIA Linxtelecom Latvia

Vecpilsētas ielā 3-3

Rīgā, LV-1050

Tālr. 7214122

Fakss 7214127

Mob.tālr. 29204285

E-pasts:ivonna.nereta@linxtelecom.com

www.linxtelecom.com

 

                                                                                                                  

 

 
Design and programming by Anton Alexandrov - 2001