Sakaru Pasaule - Žurnāls par
modernām komunikācijām

  
  


Atpakaļ Jaunais numurs Arhīvs Par mums Meklēšana

Virtuālais serveris – ideāls risinājums uzņēmējiem

   

Sākot ar oktobri DEAC uzņēmējiem piedāva ļoti efektīvu risinājumu, kā vienā pakalpojumā iegādāties vairākus risinājumus, kurus parasti ir jāpērk atsevišķi

 

 

Sākot ar oktobri, IT uzņēmums DEAC uzņēmējiem piedāvā ļoti efektīvu risinājumu - iegādājoties vienu ekonomisku pakalpojumu Virtuālais serveris, var iegūt vairākus katram uzņēmējam piemērotus risinājumus, kurus agrāk bija jāpērk atsevišķi.

 

Virtuālais serveris ir tehnoloģija, kas vienu fizisko serveri sadala vairākos virtuālos serveros. Tam ir lieli atmiņas resursi un plašas iespējas. Virtuālo serveri var izmantot dažādu datubāzu, grāmatvedības programmu izvietošanai, klientu vadības sistēmām, e-pastam, interneta mājaslapu izvietošanai, datu glabāšanai, rezerves kopiju veidošanai datu apmaiņai u. tml. Virtuālais serveris uzņēmējiem būtiski ieekonomē finansiālos resursus, kā arī situācijās, kad notiek pāreja no kopējiem resursiem, tiek iegūta augstāka kvalitāte.

Būtībā šis pakalpojums imitē atsevišķa servera iespējas, vienīgi tas tiek izvietots uz īpaši pielāgotiem kopējiem resursiem, kā rezultātā būtiski samazinās izmaksas. Vēl viena līdzība ar atsevišķu serveri ir gandrīz neierobežotās servera konfigurācijas iespējas un izdevība ātri un viegli palielināt servera parametrus (atmiņu, diska vietu).

Neraugoties uz dalītā servera tehnoloģiju, katrs Virtuālais serveris darbojas kā atsevišķs, tas ir izolēts no pārējās sistēmas procesiem, lietotājiem, programmām utt. Sistēmu nepārtrauktu un kvalitatīvu darbību garantē DEAC pazemes Datu centra attīstītā IT infrastruktūra, kurā izmanto jaudīgus un drošus IT risinājumus. Virtuālais serveris ir aizsargāts ar speciālu programmatūru un IT drošības procedūrām, kas garantē būtisku nesankcionētas piekļuves riska samazināšanos.

Papildus notiek operētājsistēmu administrēšana un uzturēšana, datu rezerves kopiju veidošana jeb backup un tehniskā dienesta atbalsts 24 stundas diennaktī. Kvalitatīvs, ātrs un drošs neatkarīgais rezerves interneta pieslēgums, izmantojot speciāli konfigurētus un BGP protokolus atbalstošus maršrutētājus, nodrošina maksimāli iespējamo sakaru nepārtrauktību. Pēc klienta vēlēšanās ir iespēja papildus nodrošināt 24 stundu diennakts uzraudzību, kas nodrošina klienta Virtuālā servera noslodzes (CPU, RAM, HDD) un pieejamības uzraudzību (HTTP, FTP, POP3 u. c. protokoli).

Virtuālais serveris vienā ziņā ir pat pārāks par atsevišķu serveri, jo tam nav pakalpojuma izmantošanas ilguma ierobežojuma. Šo iespēju bieži izmanto kompānijas, kurām uz īsu laiku ir nepieciešams internetā izvietot, kā arī testēt lielus un specifiskus projektus. Vairumā gadījumu šī pakalpojuma īstermiņa izmantošana ir ideāli piemērota interneta mājaslapu un projektu izstrādātājiem, arhitektu firmām, mārketinga aģentūrām u. tml.

 

Galvenās Virtuālā servera priekšrocības:

- plašas servera konfigurācijas iespējas;

- ierīkošanas laiks un nākotnē servera parametru (atmiņa, diska vieta) palielināšanas iespēja tikai dažu darba dienu laikā;

- ekonomisks risinājums;

- piemērots vairākiem mērķiem (mājaslapu un datubāzu izvietošana, e-pasta nodrošināšana, datu glabāšana, vairāku programmu darbināšana u. tml);

- ērta platforma programmatūras testēšanai bez servera iegādes ar minimālo termiņu - 30 dienas.

 
Design and programming by Anton Alexandrov - 2001