Sakaru Pasaule - Žurnāls par
modernām komunikācijām

  
  


Atpakaļ Jaunais numurs Arhīvs Par mums Meklēšana

Nokia 7110 - Interneta informācija teksta formātā

   

WWW:MMM ikona norāda, kurus produktus un pakalpojumus var lietot, lai piekļūtu informācijai, kas atrodama WAP. Tās var būt gan biržu cenas un valūtu maiņas kursi, gan lidojumu saraksti un viesnīcu pasūtīšana, gan paziņojumi par faksu vai e-pastu, gan laika prognoze, sporta informācija un dienas jaunumi. Ar Nokia 7110 palīdzību iespējams piekļūt jebkurai teksta informācijai interneta tīklā. Pakalpojumu pieejamība atkarīga arī no operatora un tirgus zonas. Ja pie rokas ir mobilais telefons, nav jāmeklē telefona automāts. Bet, ja tas ir Nokia 7110, nav jāmeklē arī bankas automāts, biļešu kase vai pasts. Var pasūtīt biļetes, pārbaudīt transporta sarakstus, samaksāt rēķinus, pārbaudīt e-pasta ziņas, kā arī redzēt biržas akciju cenas Nokia 7110 displejā.

Meklē un saglabā

Lai atrastu jaunas interneta lapas, var izmantot meklēšanas programmu. Pietiek ievadīt dažus atslēgas vārdus, piemēram, izlidošanas reisi no Londonas, lai saņemtu vajadzīgo informāciju. Kad nepieciešamā lapa atrasta, adresi var noglabāt pie piezīmēm. Operatori pēc klienta pieprasījuma var automātiski nosūtīt informāciju uz attiecīgo telefonu. Piekļuve citiem pakalpojumiem ir līdzīga kā datorā.

Rakstiet ātri

Nokia 7110 piedāvā trīs rakstīšanas veidus. Var lietot tastatūru, kā to dara uz jebkura Nokia mobilā tālruņa. Ātrāks lietošanā ir NaviŖ Roller taustiņš — tikai jāatrod vajadzīgais burts un jāuzklikšķina uz tā. Pamēģiniet, un jūs redzēsiet, cik tas ir ātri! Visātrāk var rakstīt, lietojotintegrēto vārdnīcu angļu, vācu un franču valodā. Atliek tikai vienreiz nospiest katra vajadzīgā burta taustiņu, un Nokia 7110 pats atrod vārdu vārdnīcā.

Divreiz divi tālruņi vienā

Nokia 7110 ir divu frekvenču diapazonu tālrunis, kas darbojas gan GSM 900, gan GSM 1800 frekvences tīklos. Pat savienojuma laikā tas automātiski pārslēdzas uz tīklu ar spēcīgāko signālu tā paša operatora tīkla ietvaros. Tā var iegūt labāku savienojumu, mazāk pārtrauktu zvanu un mazāk ziņojumu par tīkla aizņemtību. Turklāt Nokia 7110 dod iespēju vienu tālruņa aparātu lietot divām atsevišķām līnijām: personīgajām un darījumu vajadzībām.

Tā vairs nav tikai saruna

Ir daudz veidu, kā sazināties bez vārdiem. Ar Nokia 7110 var sazināties ne tikai runājot, bet arī skatoties, lasot un rakstot. Mobilās telekomunikācijas ieiet jaunā ērā, kad elektroniskā pasta ziņas uzrakstīšana vai biržas cenu lasīšana ir kļuvusi tikpat svarīga kā telefona saruna. Tādēļ tā displejs ir LIELS. Tas ir lieliski piemērots ikonām, kalendāram un spēlēm. Nokia 7110 ļauj piekļūt informācijai interneta tīklā.

Lietotāja interfeiss

Iespēja izvēlēties vajadzīgo no 34 valodām. Automātiska valodas izvēlne, ja to atbalsta SIM karte 35 iespējamie zvana signāli, SMS signāli Iespēja izvēlēties zvana skaļumu, arīmēmo signālu ar mirgojošu gaismas indikatoru Četras spēles — Čūska, Rotācija, Pretstats, Raķete.

GSM datu pārraide

Nokia 7110 spēj nodrošināt pārraides ātrumu 14400 bps, tas sūta un saņem faksus, e-pastu, failus, pārraida datus ar automātisku kļūdu labošanu.
Tam ir iebūvēta infrasarkanā (IrDA) saite ar PC, printeri, citiem Nokia tālruņiem.
Sīkāka informācija internetā: www.forum.nokia.com

Kopā ar Nokia 7110 — visa pasaule jūsu rokās!
 
Design and programming by Anton Alexandrov - 2001