Sakaru Pasaule - Žurnāls par
modernām komunikācijām

  
  


Atpakaļ Jaunais numurs Arhīvs Par mums Meklēšana

Jaunais One Touch GSM — vairāk krāsu un sarunu

   

Alcatel jaunie mobilie tālruņi One Touch GSM tagad pasaulē ir pieejami gan mazumtirdzniecībā, gan vairumtirdzniecībā. No jūnija līdz augustam tas bija otrais visvairāk pārdotais modelis Igaunijā, bet Latvijātas iekaroja piekto daļu mobilo tālruņu tirgus. Alcatel veido nākamās paaudzes komunikāciju tīklus, nodrošinot pilnīgus balss un datu komunikāciju risinājumus gan jauniem, gan jau pieredzējušiem publisko sakaru tīklu operatoriem, uzņēmumiem un lietotājiem. Alcatel uzņēmumi darbojas vairāk nekā 130 valstīs, kopumā nodarbinot 120000 strādājošo. 1998. gadā pārdošanas apjoms sasniedza 21,3 miljardus eiro (25 miljardus ASV dolāru). Jaunie One Touch modeļi patērētājam dod iespēju izvēlēties vienu no četriem neatkārtojamiem stiliem, no 24 moderniem krāsu toņiem, priecāties par divkrāsu apvalkiem, kuros harmoniski savienota šobrīd tik aktuālā matētā un spīdīgā apdare. Turklāt tālruņu pievilcību vairo neatkārtojamais dizains — forma ir tik parocīga, ka telefons iegulst plaukstā, it kā būtu radīts tieši tai. One Touch nepieder tai garlaicīgajai mobilo tālruņu pasaulei, kur tie kalpoja tikai kā biznesa ierocis. Jaunā modeļa pozīcija ir skaidra — tas piesaka sevi kā personisks aksesuārs. Katrs no četriem modeļiem irradīts, ņemot vērā specifiskās lietotāja vajadzības: One Touch Easy patiks tiem, kas novērtē dizainu; One Touch Club paredzēts tiem, kas ciena klasiskas vērtības; One Touch View izceļas ar lielu ekrānu, kurā labāk saredzama informācija; Max ir paredzēts tiem, kas dzīvo maksimāli. Arī tehnoloģisko īpašību ziņā jaunais One Touch ir izcils. Dažas priekšrocības: dubultā frekvence; brīvroku funkcija (beidzot var darīt vairākas lietas vienlaikus!); uzlabota audio kvalitāte. Atkarībā no akumulatora tālruņa masa var būt no 135 līdz 150 gramiem. Īpaši spēcīgais Li-ion akumulators nodrošina darbības režīmu pat līdz 160 stundām. Ja tomēr gadās, ka lietotājam nav iespēju to uzlādēt, risinājums ir vienkāršs — noņemamo akumulatoru viegli var aizstāt ar trim standarta AAA baterijām. Lai respektētu apkārtējos un izvairītos no skaļiem telefona zvaniem, One Touch piedāvā vibrējošu ienākošo zvanu. Sievietēm, kuras mēdz nēsāt tālruni somā, Alcatel piedāvā atsevišķu, no aparāta neatkarīgu vibratoru. To var izmantot kāpiespraudi. Var izvēlēties vienu no 15 zvana melodijām. SIM direktorija var saglabāt līdz 250 vārdiem un tālruņa numuriem. Pieejams saraksts ar starptautiskajiem kodiem. Tālruņa funkcijas paredz iespēju sekot eiro valūtas kursam un izmantot aparātu kā peidžeri.

One Touch Easy db

Deviņu krāsu palete — no spilgtiem līdz klusinātiem toņiem — var palīdzēt lietotājam nonākt vispārējas uzmanības centrā vai arī nodrošināt pilnīgu diskrētumu. Modelis ir pievilcīgs tiem, kuri vēlas zvanīt, cik vien viegli tas ir iespējams. Dizains ir dzīvespriecīgs, tā aprises ir sakatāmas daudzās citās lietās mums visapkārt. Ja meklējat aksesuāru, kas izceltu jūsu personību, tad tas ir jūsu modelis!

One Touch Max db

Tikai tāpēc, ka jums patīk braukt ar sniega dēli vai pa kalnu upēm, nav teikts, ka jums nevar būt draugi, ar ko parunāt. Max ir paredzēts drošiem un sirdī jauniem cilvēkiem, kas mīl piedzīvojumus un risku, jo piecas piedāvātās krāsas ir tik neatkārtojamas, ka liek justies tā, it kā jūs patiesi atrastos dzīves notikumu vidū.

One Touch Club db

Daži meklē GSM, kas balstītos uz tradīcijām un dotu līdzsvaru un mieru, bet vienlaikus būtu gana elegants. Šī modeļa krāsas ir pieklusinātākas, tam ir metāliska apdare un izsmalcināts stils. Club ir tālrunis, kas atstās iespaidu gan uz jūsu bankas menedžeri, gan uz jaunpieņemto darbinieku. Dažiem patīk, ja viņi var neuzkrītoši norādīt, kas viņi patiesībā ir. Šis modelis to izdarīs jūsu vietā.

One Touch View db

Tiem, kuru vērtību sistēmā pirmajā vietā ir elegance, diskrētums un stils, vislabāk piestāvēs View. Īpaši lielais ekrāns informācijas nolasīšanai piedāvā gan arābu, gan ķīniešu rakstību, gan kirilicu. Modelis patiks tiem, kas ātri grib saņemt maksimālu informācijas daudzumu. Piedāvātā piecu krāsu palete ir nedaudz klusināta, bet īpašais spīdums rada neatkārtojamu iespaidu.

Papildu informācija par Alcatel internetā
press@www.alcatelcom.
 
Design and programming by Anton Alexandrov - 2001