Sakaru Pasaule - Žurnāls par
modernām komunikācijām

  
  


Atpakaļ Jaunais numurs Arhīvs Par mums Meklēšana

Prieks strādāt ar Canon

   

Inter-Rīga Canon Centrs Rīgā, Pērses ielā 2, darbojas jau septiņus gadus un ekspertu vērtējumā pēc apgrozījuma rādītājiem, pārdošanas apjomiem, klientu un tehnikas apkalpošanas servisa ieņem nozīmīgu tirgus daļu. Protams, lielā mērā pateicoties arī piedāvātajai produkcijai — Canon tehnikai, kas Latvijā ir tirgus līderis. Kā atskats uz sasniegto, bet jo īpaši iezīmējot tuvāko nākotni novembra beigās norisinājās Inter- Rīga Canon Centrs rīkotā izstāde Canon tehnoloģijas \'99.

Modernas un lietošanā ērtas tehnoloģijas

Vairs nav nekā pārsteidzoša, ka arī biroja tehnika kļūst modernāka — kopētāji, printeri un faksa aparāti tiek apvienoti moduļu sistēmās ar pieeju datortīklam. Tāpēc izstādē piedalījās arī Lattelekom, SWH Tehnoloģija, Starlett un Biroteh, kopā veidojot ideāla biroja modeli. — Viena no Canon devīzēm skan šādi: prieks strādāt. Ar to tiešām strādāt ir prieks, — vērtē Inter-Rīga Canon Centrs ģenerāldirektors Raimonds Kalpišs. — Tā var raksturot gan vienkāršākos personālos un biroja kopētājus, printerus un faksus, gan jaunāko tehnoloģiju izstrādājumus. Arī Latvijā pakāpeniski notiek pāreja no analogās uz digitālo biroja tehniku, jo tā garantē augstāku kvalitāti. Kā varēja vērot izstādē, liela interese bija par diviem Canon jaunumiem — dokumentu skeneri DR 3020 un vairākmoduļu krāsainās drukas sistēmu CP 660. Supermodernais dokumentu skeneris krietni atvieglos darbu iestādēs vai firmās, kur ir liela dokumentu apgrozība: pēc automātiskas dokumentu (arī divpusēji apdrukātu) kaudzes skenēšanas, tie tiek arhivēti kompaktdiskā, kurā pēc tam ir ērti tos pārlūkot. Informāciju par visu Canon biroja tehniku var gūt saloncentros Rīgā un arī Ventspilī, Rēzeknē, Valmierā un Liepājā.

Biroja tehnika un serviss ikvienam

Jaunās tehnoloģijas ir nopērkamas jau tagad. Taču joprojām nozīmīgākā daļa tehnikas, ko Inter-Rīga Canon Centrā iegādājas juridiskas un privātas personas, ir jau ierastā analogā tehnika, kuras modeļi tiek bieži atjaunināti. Turklāt ne tikai pastāvīgajiem klientiem, bet arī jebkuram interesentam piedāvā iespēju — lietotu tehniku apmainīt pret jaunu, augstražīgu iekārtu. Apkalpošanas speciālisti, kas tāpat kā firma ir sertificēti reģionālajā centrā Canon North-East Oy Somijā, rūpējas par nopirkto tehniku, seko tās darbībai un informē par Canon jaunumiem, nodrošinot pasaulē noteiktos Canon tehnikas apkalpošanas standartus un visas ražotāja garantiju saistības.

Inter-Rīga Canon centrs
Pērses ielā 2
Rīgā, LV–1011
Tālr. 7285858
http://www.canoncentrs.lv
 
Design and programming by Anton Alexandrov - 2001