Sakaru Pasaule - Žurnāls par
modernām komunikācijām

  
  


Atpakaļ Jaunais numurs Arhīvs Par mums Meklēšana

Novembrī būs izstāde Sakari 2000

   

Plaukstošs uzņēmums sākas no ērti iekārtotām darba telpām, kuras savstarpēji un ar ārējo pasauli vieno moderni sakari. Šīs trīsvienības novitātes, risinājumi un daudzveidība jo vērienīgi atklāsies starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrības BT 1 rīkotajā pasākumā Biznesa dienas 2000. No 8. līdz 10. novembrim Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā, Rīgā, notiks trīs izstādes – Sakari, Uzņēmums un Birojs –un starptautiska konference par visaptverošās kvalitātes vadīšanas jautājumiem. Tiek gatavota arī plaša semināru programma.

Sakari 2000 – profesionāla vide

Šārudens starptautiskā telekomunikāciju un sakaru līdzekļu izstāde Sakari 2000 būs kvalitatīvi atšķirīga no iepriekšējos gados rīkotajām. Biznesa dienu 2000 projekta vadītājs Edijs Purmalis, kurš, četrus gadus organizējot izstādi Uzņēmums, izveidojis to par nozīmīgu un profesionāļu vidē augsti vērtētu gada notikumu, uzsver: – Biznesa dienu galvenā vērtība ir pasākuma profesionālā vide, kurā ražotāji un piegādātāji tiekas ar viņu piedāvāto iekārtu un risinājumu tiešajiem patērētājiem. BT 1 sadarbības partneri izstāžu organizēšanā ir autoritatīvas profesionālās apvienības, piemēram, Latvijas Zvērinātu revidentu asociācija, Latvijas Nacionālā kvalitātes biedrība, Personālmenedžmenta centrs. Arī izstādi Sakari 2000 atbalsta vairākas organizācijas: Latvijas Telekomunikāciju asociācija, Latvijas Datortehnoloģiju asociācija un citas. Izstādē plaši būs pārstāvēta sakaru tehnika, tīkli, programmatūras, elektroniskās datu apmaiņas sistēmas un citas nozares. Tās dalībnieku pulkā būs gan Lattelekom un Latvijas Mobilais telefons, gan Latvijas pasts, Elva-1, Multicom, VEF telefoni, Melart Data un citi Latvijas un ārvalstu telekomunikāciju uzņēmumi. Turklāt izstādes laikā notiks arī daļa no Lattelekom Biznesa nedēļas pasākumiem: stendā īpaša programma gaidīs kā uzņēmuma biznesa klientus, tā visus pārējos, kas jau izmanto uzņēmuma pakalpojumus vai vēlas ar tiem iepazīties. Apmeklētāju interesi noteikti piesaistīs Lattelekom muzeja ekspozīcija ar aizvadītā gadsimta sakaru tehniku.

Semināru programma

Izstādes Sakari 2000 apmeklētājiem – speciālistiem un interesentiem – nozīmīgs jaunums būs semināru programma. Kopumā tajā akcentēs mazo un vidējo biznesa uzņēmumu attīstībai svarīgus jautājumus, piemēram, aplūkos ekonomikas attīstības tendences un iespējas Latvijā, mārketinga pētījumu izmantošanu, pieņemot vadības lēmumus. Sakaru nozares semināru programma top sadarbībā ar Latvijas Telekomunikāciju asociāciju. Speciālistus gaida aktuāla un interesanta tematika: telekomunikāciju attīstība un konverģence, informācijas tehnoloģiju attīstība, mobilo telekomunikāciju tīklu nākotne, platjoslas mobilie tīkli, korporatīvo tīklu savstarpējā sadarbība, investīciju projekti komunikācijās, telekomunikāciju privatizācijas process, elektroniskā komercija u. c.
   

Gundega Blumberga
 
Design and programming by Anton Alexandrov - 2001