Sakaru Pasaule - Žurnāls par
modernām komunikācijām

  
  


Atpakaļ Jaunais numurs Arhīvs Par mums Meklēšana

Trīs vaļi, uz kuriem balstās Vides komunikācijas

   

 

Laikā, kad ne tikai dators, bet arī internets kļūst par ikdienas dzīves būtisku sastāvdaļu, pieaug prasības gan pēc tehnikas, gan informācijas kvalitātes. Jāatzīst, pastāv pamatīga konkurence, lai šo prasību apmierinātu, tomēr mēs, SIA Vides komunikācijas, esam uzņēmums, kas sevi uzskata par konkurētspējīgu kā tehnoloģiju, tā informācijas jomā. Šobrīd SIA Vides komunikācijas darbojas trīs virzienos: interneta pieslēgums, web lapu izgatavošana un ziņu portāls.

 

Viss sākās ar mazumiņu

Pirms četriem gadiem, kad sākām strādāt, mūsu pamatnodarbošanās bija tieši web lapu veidošana (izveidoto lapu kopskaits jau ir ap 600). Šis darbs ir nodots mākslinieku rokās, un, lai gan par gaumi mēdz strīdēties, labu kvalitāti nevajadzētu apšaubīt.

Šoreiz lai izpaliek Vides komunikācijas klientu uzskaitījums; var vienīgi atzīmēt, ka to skaitā ir gan valsts un pašvaldību institūcijas, gan fondi, viesnīcas un dažāda mēroga firmas un uzņēmumi.

 

Interneta pieslēgums, par ko ir vērts interesēties

Šķiet, īstajā brīdī esam iesaistījušies sfērā, kurā notiek cīņa par interneta pieslēguma nodrošināšanu. Nu jau divus gadus SIA Vides komunikācijas galvenā darbības joma ir interneta pieslēguma nodrošināšana, un var gandrīz droši teikt, ka esam viena no lielākajām gandrīz 400 reģistrētajām firmām ar šādu specializāciju.

Tas, kas dara mūsu interneta pieslēguma pakalpojumus saistošus, ir ļoti kvalitatīva tehnika, kas garantē stabilitāti un ātrumu. Taču tas nebūt nenozīmē, ka no klienta tiek prasīti lielāki izdevumi, jo pakalpojumu cena ir līdzvērtīga citu konkurentu piedāvājumam. SIA Vides komunikācijas uzsver tieši ātrgaitas pieslēgumu, un mūsu piedāvātais radiopieslēgums nodrošina 40 reižu ātrākus sakarus nekā telefona iezvanpieejas dial-up pieslēgums.

Arī šajā jomā par mūsu firmas klientu var kļūt jebkurš - privātpersonas, firmas un lielie uzņēmumi. Šobrīd Vides komunikācijas pieslēgumi ir gandrīz visā Rīgā un daudzviet Rīgas rajonā, īpaši plaši Olainē, Ādažos, Ulbrokā un Salaspilī.

 

Komanda, kuru vieno profesionalitāte

Vides komunikācijas kolektīvs ir aptuveni pusotra desmita cilvēku - tehniskais personāls, ko veido profesionāli speciālisti, mārketinga daļas darbinieki, vadība, žurnālisti, mākslinieki - visi šie cilvēki ir savas nozares lietpratēji. Lai gan darbinieku nav daudz, pakalpojumi, tāpat kā tehniskā palīdzība ir maksimāli kvalitatīva un operatīva.

 

Tagad arī ziņu portāls

Jaunākā darbības sfēra, kurā sevi pieteikusi SIA Vides komunikācijas, ir ziņu un izklaides portāls www.vide.lv. Vēršoties pie visplašākās auditorijas - potenciāli jebkura vecuma un statusa cilvēkiem, kas ikdienā izmanto datoru un kurus interesē dažādas aktualitātes - portāls apkopo tikpat dažāda rakstura informāciju. Par svarīgāko uzskatām aktuālās ziņas Latvijā un pasaulē, iespējami plašu informāciju par izklaides iespējām un dažāda veida izklaidējošu informāciju, kā arī ikdienā noderīgu un vajadzīgu informāciju un norādes par interneta izmantošanas daudzpusīgajām iespējām.

Portāla www.vide.lv specifiku veido, piemēram, pastāvīgie konkursi sadarbībā ar teātriem, kinoteātriem, klubiem, koncertu organizatoriem, grāmatu izdevējiem u. c., kā arī lasītāju iespēja pašiem daļēji veidot portāla saturu, iesūtot savus rakstus. Īpašs mūsu portāla www.vide.lv piedāvājums lietotājiem ir iespēja reģistrēties un vienu mēnesi saņemt bezmaksas iezvanpieeju internetam.

Tomēr par galēju un pabeigtu portāla variantu joprojām runāts netiek, jo to, ņemot vērā lasītāju intereses, nepārtraukti pilnveidojam.

 

 

SIA Vides komunikācijas

Dzērbenes 27, Rīga, LV-1006

Tālruņi: 7801328, 7801329

E-pasts: vide@vide.lv

 

 
Design and programming by Anton Alexandrov - 2001