Sakaru Pasaule - Žurnāls par
modernām komunikācijām

  
  


Atpakaļ Jaunais numurs Arhīvs Par mums Meklēšana

Ņem ciet un sērfo!

   

 

Lai rosinātu ikvienu interesentu izmēģināt interneta iespējas, interneta pakalpojumu sniedzējs Apollo novembrī ir laidis klajā kabatas formāta bezmaksas interaktīvo kompaktdisku Interneta iezvanpieejas CD. Tiem, kas vēlas uzsākt patstāvīgu ceļojumu interneta pasaulē, kompaktdisks vizītkartes lielumā būs ērts iepazīšanās veids ar internetu.

Ar Interneta iezvanpieejas CD var iegūt gan interneta pārlūkprogrammu, kas nepieciešama lapu aplūkošanai interneta tīklā, gan vairākas programmas, kas ļauj pilnvērtīgi izmantot interneta satura daudzveidību.

Būtiska kompaktdiska priekšrocība ir interneta iezvanpieejas pieslēguma apollo9008080 automātiska instalācija, kas atvieglo interneta lietošanu pirmo reizi. Kompaktdiska lietotājs var iepazīties ar iezvanpieejas pakalpojuma apollo9008080 aprakstu, izcenojumiem, izlasīt atbildes uz interneta lietotāju biežāk uzdotajiem jautājumiem.

Lai uzsāktu interneta lietošanu, bez Interneta iezvanpieejas CD lietotāja rīcībā ir jābūt arī tālruņa līnijai, datoram ar CD ROM lasītāju un modemam.

Apollo bezmaksas interaktīvais kompaktdisks drīzumā būs pieejams iecienītākajās iepirkumu un izklaides vietās Rīgā.

 

 

 

 Karjera - jauns elektroniskais žurnāls

 

Personāla atlases firma Fontes R&I sadarbībā ar interneta portālu Apollo (www.apollo.lv) novembrī atvēra jaunu interneta žurnālu, kas  veltīts ikvienam, kurš strādā vai meklē jaunas darba iespējas. Jaunajā internetā žurnālā  publicēti raksti par karjeras veidošanu, darbu komandā, darbinieku motivēšanu, sadzīvošanu ar kolēģiem un citiem aktuāliem jautājumiem, kā arī dažādi testi. Rakstus gatavo Fontes R&I speciālisti, psihologi un citi eksperti.

Žurnāla Karjera saturs tiek veidots, ņemot vērā lasītāju intereses. Lielākā daļa rakstu būs atbildes uz viņu jautājumiem. Lasītāji tos var nosūtīt uz e-pasta adresi karjera@apollo.lv

Fontes R&I speciālisti strādā ar peronāla atlasi Latvijā kopš 1996. gada un ir izveidojuši apjomīgu un kvalitatīvu potenciālo darba ņēmēju CV datu bāzi. Fontes R&I piedāvā sadarbības partneriem jaunu iespēju - Fontes Forumu, kas palīdz uzņēmumiem un talantīgiem speciālistiem atrast citam citu interneta vidē. Fontes Foruma adrese internetā ir http://cv.fontes.lv

Apollo portāls ir viens no populārākajiem interneta medijiem Latvijā. Tā lietotāju skaits vienā darba dienā ir vairāk nekā 20 000. Apollo portāls piedāvā aktuālāko informāciju on-line režīmā, rakstus par veselību, elektronisko žurnālu vīru runām un izklaidei www.e.klubs.lv, lielāko humora serveri Latvijā www.ass.lv, auto jaunumus sadarbībā ar auto vortālu  www.iauto.lv, elektronisko kartīšu sistēmu        www.svetki.lv, kā arī citas iespējas.

 

 

Apollo nodrošina RTU dalību starptautiskā videokonferencē

 

7. novembrī Vācijas Pieaugušo izglītības konferencē Hamburgas Kongresu centrā tika organizēta interneta videokonference, kurā piedalījās Latvijas (Rīgas Tehniskās Universitātes  Tālmācības studiju centrs, Latvijas Pieaugušo izglītības apvienība), Zviedrijas un Dānijas partneri. Videokonferences laikā tika demonstrēti un pārrunāti jaunākie pieaugušo izglītības, tālmācības un e-izglītības risinājumi un pieredze. Videokonferences raidīšanu internetā Latvijā nodrošināja Lattelekom interneta pakalpojumu sniedzējs Apollo.

Konferencē piedalījās vairāk nekā 1000 delegātu, ar uzrunu konferencē uzstājās arī Vācijas prezidents Johannes Rau. No Latvijas videokonferencei pieslēdzās RTU Tālmācības studiju centrs. Videokonferences laikā RTU Tālmācības centra speciālisti Atis Kapenieks, Ilmārs Slaidiņš un Bruno Žuga stāstīja par pieredzi virtuālās izglītības jomā, kā arī piedalījās diskusijā par jauno mediju izmantošanu pieaugušo izglītībā un tās ietekmi uz sabiedrību.

Apollo atbalsts videokonferencei bija turpinājums  jūnijā uzsāktajam sadarbības pilotprojektam ar Rīgas Tehnisko Universitāti par elektronisko tālmācības kursu izveidi, kuru īstenošanā tiks izmantota interneta tehnoloģija.

 

 
Design and programming by Anton Alexandrov - 2001