Sakaru Pasaule - Žurnāls par
modernām komunikācijām

  
  


Atpakaļ Jaunais numurs Arhīvs Par mums Meklēšana

Siemens mobilo jaunumu garderobe

   

 

 Siemens mobilo produktu jaunajā attīstības stratēģijā īpaši akcentēts ir individuāls, katrai konkrētai lietotāju grupai pieskaņots dizains un stils. Izņēmums nav arī šoruden klajā laistais Siemens mobilais tālrunis C45, kas dod lietotājiem plašas komunikāciju personalizācijas iespējas.

 

C45 - Parīzes stils katram lietotājam

Ne jau velti ar Siemens oriģinālajiem aksesuāriem strādājis Parīzes stila konsultants Lī Edelkorts (Li Edelkoort). Viņš radījis īpašu Siemens C45 CLIPit maināmo vāciņu garderobi, piemērojot nākotnes modes tendences, materiālus un krāsas. Vāciņi nākotnē tiks izgatavoti no dažādiem materiāliem, to skaitā  arī no metāla un ādas. Sadarbībā ar Lī Edelkortu, tika radīti astoņi atšķirīgi C45 CLIPit apvalki, lai ikviens lietotājs varētu baudīt vistīkamākās krāsas mobilitāti: African Grey, Oriental Blue, Dry Savanna, Hot Magma, Techno Ocean, Fresh Lemon, Cool Sky, Light Steel, Metallic Grass  un Shining Pearl.

Ar C45 CLIPit vāciņiem spēj mainīt sava telefona ārējo izskatu minūtes laikā.  Siemens jaunās dizaina iespējas noteikti iepriecinās arī tos, kuri vēlas radīt paši savu vāciņa veidolu vai arī pasūtīt ko īpaši oriģinālu. To var izdarīt internetā www.my-siemens.com/city.

 

C45 - datiem, spēlēm, jautrībai

Siemens C45 lietošana ir viegla un jautra. Lietotāji var mainīties ar CLIPit vāciņiem, sūtīt grupu SMS īsziņas, apmainīties ar datiem un spēlēt animēto cīņas spēli BattleMail, kas šobrīd kļuvusi ļoti populāra internetā un  varētu piesaistīt tikpat lielu mobilā telefona lietotāju interesi.

C45 atgādina par dzimšanas dienām un notikumiem, pat aizņemtiem cilvēkiem neļauj aizmirst sabiedrisko dzīvi. Calling Faces funkcijas īpaši pielāgotā skaņa  un attēli ļauj Siemens C45 lietotājiem pārraidīt  emocijas un tādējādi  izveidot individuālo ziņojumu stilu.

Veiksmīgais un populārais Siemens C45  ir ērti lietojams, tam ir uzlabotas funkcijas, to skaitā  Intelligent Typing (T9). Tas sver tikai 107 gramus. Tas ir konkurētspējīgākais, mazākais un vieglākais telefons savā klasē. Jau tuvākajā laikā tas Tālrunis darbojas  līdz 220 stundām gaidīšanas režīmā un līdz 300  minūtēm sarunu režīmā.

 

 

Siemens SIA

Vīlandes ielā 3

Rīgā, LV 1010

Tālr. 7015566

Fakss 7015544

www.my-siemens.com

e-pasts: siemens@siemens.fi

 

 
Design and programming by Anton Alexandrov - 2001