Sakaru Pasaule - Žurnāls par
modernām komunikācijām

  
  


Atpakaļ Jaunais numurs Arhīvs Par mums Meklēšana

Pieslēdzies pasaulei ar AMPHENOL

   

 

No antenas torņa līdz telefona klausulei

Jūs varat atrast AMPHENOL savienotājus un kabeļus katrā kritiskā komunikāciju sistēmu savienojumā - no mobilo telefonu bāzes stacijām līdz satelītu Satcom stacijām.

AMPHENOL ir viens no lielākajiem starpsavienošanas produktu ražotājiem pasaulē. Kompānija izstrādā, ražo un pārdod RF koaksiālos savienotājus un kabeļu starpsavienojumu sistēmas vadu un bezvadu pārraides līnijām, optiskās šķiedras savienotājus, lentkabeļus un savienošanas sistēmas.

AMPHENOL jaunie TXL gofrētie kabeļi, TWB iepītie kabeļi un savienotāji ir visprogresīvākie izstrādājumi, kas pieejami bezvadu komunikāciju sistēmām.

Tie sniedz pārliecinošu ieguvumu, sākot ar ātru savienotāju instalāciju līdz īpaši augstai  sistēmas veiktspējai.

 

Ātra bezatteices savienotāju instalācija

Jūs neredzēsiet dielektriķa pārpalikumu pēdas uz mūsu kabeļa centrālā vadītāja. AMPHENOL īpašais dielektriskais priekšapvalks cieši apkļauj centrālo vadītāju. Tas novelkas tīri, novēršot garlaicīgo skrāpēšanu, paātrina savienotāja instalāciju un novērš vadītāja bojājumus.

 

Maksimāla sistēmas veiktspēja

TXL kabeļi ir pilnīgi savietojami ar jūsu savienotāju krājumiem, bet, kombinējot tos ar TXL savienotājiem, neredzēsiet augstus intermodulācijas kropļojumus (IDM).

AMPHENOL savienotāji piedāvā ārkārtīgi zemu IDM, visbiežāk -125 dBm. TXL kabeļu pārējās specifikācijas atbilst pārējiem kabeļiem un pat pārsniedz tos.

 

Stingrs, lokans un ūdensizturīgs

Mūsu kabeļu augstas kompresijas šūnu putu dielektriķis ir izturīgāks pret ūdens iekļuvi un daudz stingrāks nekā parasto kabeļu dielektriķis, tai pašā laikā tam ir ievērojama elektriskā veiktspēja, lokanība un ilgs kalpošanas laiks.

TXL un TWB kabeļi pārstāv aptuveni pusgadsimta ilgu koaksiālo kabeļu projektēšanas un ražošanas pieredzi. AMPHENOL ISO 9000 sertificētās rūpnīcas ražo miljoniem metru kabeļa dienā.

 

Kompānijas AMPHENOL ražotos koaksiālos kabeļus un savienotājus varat iegādāties:

 

SIA MegaTek

Pulkveža Brieža ielā 35

Rīga, LV-1045

Tel. 7324422

Fakss 7321199

E-pasts: mail@megatek.lv    

http://www.megatek.lv

 

 
Design and programming by Anton Alexandrov - 2001