Sakaru Pasaule - Žurnāls par
modernām komunikācijām

  
  


Atpakaļ Jaunais numurs Arhīvs Par mums Meklēšana

Izdrukas, kopijas un faksi — visās vasaras krāsās

   

Pēc starptautiskās izstādes CeBIT un vietējās Baltic IT&T viens no pasaules biroja tehnikas līderiem Canon vairākus jaunus biroja automatizācijas un attēlveidošanas risinājumus piedāvā arī Latvijas tirgū.

Datorfakss — viss birojs vienā

Ar MultiPASS C80, kas apvieno printeri, faksa aparātu, kopētāju un skeneri, pilnībā var izmantot visas iespējas, ko sniedz dators, nepārvēršot darba telpu par pieblīvētu biroja tehnikas noliktavu. Četras funkcijas — drukāšana, kopēšana, skenēšana un faksu sūtīšana — ir apvienotas vienā kompaktā iekārtā, ar kuru var strādāt gan tieši, gan arī caur datoru. Turklāt visas funkcijas var veikt krāsu izpildījumā un augstā kvalitātē, var arī nosūtīt un saņemt krāsu faksus no citāmfaksa iekārtām, kurām ir rūpnieciskā standarta krāsu sistēma. Iekārtas kompaktums nebūt nenozīmē, ka MultiPASS nav funkcionāli ērts. Arī tehniskie dati atbilst visaugstākajām mūsdienu tehnoloģiju un klientu prasībām. MultiPASS C80 iebūvēts Super G3 — 33,6 Kbps ātrs modems, kas vienu lappusi nosūta trīs sekundēs, divas reizes ātrāk par parasto modemu. Tas garantēs jūtamu ietaupījumu par telefonrēķiniem. 426 lappušu liela atmiņa ļauj saglabāt faksus pirms to nosūtīšanas, lai saīsinātu gaidīšanas laiku, līdz fakss tiek pilnībā nosūtīts. Ja gadījumā beidzas tinte vai papīrs, pienākošie faksa sūtījumi automātiski tiek ievietoti atmiņā, no kurienes tos var izdrukāt jebkurā laikā vēlāk. Ātrums un precizitāte ļauj drukāt uz visdažādākā materiāla — arī uz T krekla uzlīmēm, aploksnēm un kodoskopa plēvēm. Ideālas izdrukas izdodas no interneta, pat vēstules iespējams padarīt pievilcīgākas. Vēstuļu vai citu tekstu papildināšana ar krāsainiem attēliem, ilustrācijām vai fotogrāfijām, izmantojot skeneri, ir pavisam vienkārša. Ieskenētos attēlus var pievienot e-pasta vēstulēm. Canon Desktop Manager vadības programma neradīs problēmas nosūtīt faksu no datora vairākiem adresātiem vai e-pasta draugiem reizē, lietojot adrešu grāmatiņu un gatavās titullapas. Canon piedāvā vēl vienu līdzīgu modeli — MultiPASS C70, kam ir mazāka atmiņa un modema ātrums 14,4 Kpbs.

Parastā papīra faksi

Canon jaunumu klāstā ir arī divu modifikāciju parastā papīra fakss ar krāsu kopēšanas un drukas funkciju: Canon FAX–B210C un Canon FAX–B230C. Otrais modelis izceļas ar ātrāku modemu (Super G3 — 33,6 Kbps) un lielāku atmiņu. Šie aparāti ļauj ne tikai drukāt un kopēt krāsās, bet arī nosūtīt un saņemt krāsu faksus no citām faksa iekārtām. Jaunie faksa aparāti ir piemēroti gan maziem birojiem, gan individuāliem lietotājiem. Automātiska numura atkārtošana un saņemto faksu samazināšana — tas ir labākais variants, kā sazināties pa faksu melnbaltā variantā. Krāsu fakss ir ātrs un ar augstu attēla un kvalitātes precizitāti. Par citiem MultiPASS un faksa aparātu FAX–B230C un FAX–B210C daudzfunkcionālajiem tehniskajiem datiem varuzzināt ikvienā Canon IB Serviss tirdzniecības salonā.
 
Design and programming by Anton Alexandrov - 2001