Sakaru Pasaule - Žurnāls par
modernām komunikācijām

  
  


Atpakaļ Jaunais numurs Arhīvs Par mums Meklēšana

KYOCERA MITA – vairāk izvēles jaunām idejām!

   

vajag KM logo

21.11

 

Kyocera Mita piedāvā kardināli jaunus risinājumus jūsu birojam. Mums labi pazīstamā biroja tehnika izstrādāta, paredzot lielu pēcpārdošanas peļņu no rezerves daļām un servisa, turpretī Kyocera Mita iekārtās izmantotā jaunā tehnoloģija nodrošina iekārtu izturību, tāpēc krasi samazinās servisa izmaksas.

Ar ko tad atšķiras kopētāji no printeriem, īpaši ņemot vērā to, ka jaunās digitālās tehnoloģijas piedāvā iespējas pieslēgt kopētājus gan pie datora, gan pie datortīkla, bet daudziem printeriem tiek piedāvāta skenēšanas iespēja, kas nodrošina arī kopēšanas funkciju.

Lielākā atšķirība ir konstruktīvajās tehnoloģijās. Printeros plaši izmanto kasetņu tehnoloģijas, kuras ekspluatācijā ir samērā dārgas, jo kasetņu cenas ir samērā augstas, lai gan ieguvums ir tas, ka servisa izmaksas ir salīdzinoši zemas. Lietotājs pats var nomainīt kasetni, un tas neaizņem vairāk par divām trim minūtēm, tāpat nav nepieciešamas iekārtu tīrīšana, regulēšana utt. Līdz ar to rodas secinājums, ka, lai gan printeri ir daudz lētāki par kopētājiem, noteikta apjoma izdruku kopējās izmaksas (TCO – Total Cost of Ownership) var ievērojami pārsniegt kopētāja kopējās izmaksas.

Kopētājiem servisa izmaksas ir ļoti būtiska sastāvdaļa. Visiem kopētājiem ir nepieciešamas regulāras un ilgstošas servisa apkopes, periodiski maināmo detaļu maiņa var ilgt pat vairāk par stundu, bet, ja ir paredzēti intensīva kopēšana, tas rada lielas problēmas lietotājiem. Taču toneri salīdzinājumā ar printeru kasetnēm izmaksā 2-4 reizes lētāk. Secinājums: kopētāja sākumcena ir augstāka nekā lāzerprintera, taču zemās ekspluatācijas izmaksas laika gaitā šo starpību izlīdzina. Taču šeit jāņem vērā arī iespējamās ievērojamās izmaksas par regulārajām servisa inženiera vizītēm un milzīgajiem iekārtas darbalaika zudumiem servisa apkopju laikā.

Vai var apvienot šo divu tehnoloģiju pozitīvās īpašības un iegūt vienu lielisku produktu ar zemām ekspluatācijas materiālu izmaksām un minimālu servisa nepieciešamību? Var! Kyocera Mita ir vienīgais ražotājs pasaulē, kura lāzerprinteriem un digitālajiem kopētājiem ir apvienotas abas iespējas.

 

Aizmirstiet par servisa izmaksām

Pēdējā gada laikā, piedāvājot virkni jaunu digitālo kopētāju modeļu, Kyocera Mita visiem biroja tehnikas lietotājiem ir skaidri pateikusi: - Aizmirstiet kopētājus, kopētāju kā tādu vairs nav. To vietā tagad ir kas labāks.

Visiem līdzšinējiem kopētājiem ir nepieciešama regulāra servisa apkalpošana, rezerves daļu maiņa u. tml., bet Kyocera Mita savus kopētājus ir pielāgojusi unikālajai lāzerprinteru tehnoloģijai, un tas nozīmē - Kyocera Mita kopētājos nekas nav jāmaina, izņemot toneri, līdz pat 400-500 tūkstošu kopiju veikšanai. Un tad, kad šis milzīgais resurss būs izlietots, pie jums atbrauks Kyocera Mita servisa meistars un dažu minūšu laikā kopētāju atjaunos. Kopētājam tiks nomainīts vienots bloks, kurā ietilpst visas dilstošās detaļas. Salīdziniet ar jums labi zināmiem kopētājiem, kuriem šādam kopiju daudzumam vismaz deviņas reizes būs mainītas daudzas jo daudzas rezerves daļas, servisa meistars būs braucis katru mēnesi, tīrījis kopētāja mehānismu un veltījis lielu laiku katras atsevišķas detaļas nomaiņai.

Jūs gribat zināt izmaksu starpību? Izmantojot Kyocera Mita kopētāju, lai veiktu 400 000-500 000 kopiju, Jūsu ietaupījums var sasniegt pat vairākus tūkstošus latu salīdzinājumā ar citu firmu kopētājiem.

Jūs gribēsit zināt - cik tad tāds Kyocera Mita kopētājs maksā? Atbilde ir - iespējams, ka pat mazāk par jums labi zināmo citas firmas kopētāju!

Kyocera Mita vienīgā savos digitālajos kopētājos ir realizējusi principu - minimāla servisa nepieciešamība, minimāli papildu izdevumi. Kopētāji ir izstrādāti uz Kyocera Mita lāzerprinteru bāzes, kurus raksturo revolucionāra bezkasetņu tehnoloģija un milzīgi resursa izejmateriāli, kā arī vislabākie garantijas nosacījumi. Piemēram, vidējas jaudas kopētājs konstruktīvi ir identisks lāzerprinterim, kas veic 50 izdrukas minūtē un maksimālo noslodzi 300 000 izdrukas mēnesī un 2 gadu standartgarantiju. Nav grūti pārliecināties, ka Kyocera Mita kopētāji piedāvā visplašākās izmantošanas iespējas, visplašāko un kvalitatīvāko finišējošo iekārtu klāstu, visērtāko lietošanu ar ļoti liela un lietotāja vajadzībām konfigurējama pieskārienjutīgā displeja palīdzību. Kyocera Mita kopētāju tehniskajiem datiem nevar līdzināties gandrīz neviens cits ražotājs.

Drīzumā Kyocera Mita  paplašinās biroja tehnikas klāstu, piedāvājot pavisam jaunus produktus, kuri ražoti, izmantojot jauno, unikālo tehnoloģiju. Pašreiz Kyocera Mita produkti strauji iegūst popularitāti un atzinību pasaulē. Turklāt, pazīstot Kyocera Mita biroja tehniku un strādājot Latvijas tirgū, esam droši un pārliecināti, ka tāda pati tendence būs arī Latvijā.

 

Danlats Baltija SIA

Risinājumi birojam

Kuģu ielā 11, Rīga

Tālr. 7452202, fakss 7452203

www.danlats.lv

www.kyoceramita.com

 
Design and programming by Anton Alexandrov - 2001