Sakaru Pasaule - Žurnāls par
modernām komunikācijām

  
  


Atpakaļ Jaunais numurs Arhīvs Par mums Meklēšana

Telehansa.net - jūsu uzņēmumam

   

Autors

 

Lai gan Hansabankas internetbanka hanza.net joprojām darbojas lieliski, jau ilgāku laiku bija skaidrs, ka visiem tajā sāk kļūt par šauru. Turklāt ar laiku privāto un juridisko personu specifiskajos lietojumos radās aizvien lielākas atšķirības. Tāpēc ir tikai likumsakarīgi, ka šoruden Hansabanka sākusi piedāvāt jaunu internetbankas pakalpojumu Telehansa.net - tieši juridiskajām personām.

 

Kā liecina Hansabankas apkopotie dati, klientu, kuri izmanto elektroniskos norēķinus ir krietni vairāk, un paredzams, ka gada nogalē attālināti varētu norēķināties jau gandrīz puse bankas biznesa klientu. Telehansa.net palīdz uzņēmējiem ne tikai ietaupīt laiku, bet arī vienkāršot finanšu darījumus. Kā liecina pašu klientu atsauksmes, tas ir īpaši vērtīgs ieguvums uzņēmumu vadītājiem un grāmatvežiem. Telehansa.net ir saglabājusi labākās hanza.net īpašības, bet ir kļuvusi daudz funkcionālāka, vieglāk lietojama un atbilstošāka uzņēmumu darbības specifikai.

Telehansa.net piedāvā gluži jaunas papildiespējas, piemēram, pārskatāmu aktīvu un pasīvu bilanci (informācija ne tikai par norēķinu konta stāvokli, bet arī par vērtspapīriem, depozītiem un kredītiem); dažādas lietošanas tiesības atbilstoši amata specifikai; konta pārskatus par jebkuru periodu, izmantojot filtrēšanas iespēju; datu importu un eksportu no Telehansa.net uz Latvijā plašāk izplatītajām grāmatvedības programmām. Īpaši vērtīgs šķiet jaunums, ka grāmatvedis var sagatavot maksājumus iepriekš un nosūtīt tos uz banku  pat tad, ja uzņēmuma kontā tajā brīdī nav naudas, bet tiek gaidīts kāds pārskaitījums. Tādos gadījumos banka pati ik pēc desmit minūtēm pārbauda, vai klienta kontā nav ienākusi nauda un, tiklīdz tā ienāk, tā tiek pārskaitīta saskaņā ar maksājuma uzdevumu.

Izmantojot Telehansa.net, uzņēmuma direktors var mierīgi braukt darījumu braucienā vai atvaļinājumā, neraizējoties, ka bez viņa kaut kas varētu noiet greizi. Tagad viņam ir iespēja kontrolēt darījumus un grāmatvedības datus, kā arī autorizēt grāmatveža sagatavotos maksājumus no jebkuras vietas.

Telehansa.net ir četri darbības režīmi: maksājuma sagatavošanas (iespējams  tikai sagatavot maksājumus, bet apskatīt konta atlikumu vai transakcijas - nē); informatīvais (iespējams redzēt atlikumus, pārskatus, drukāt finanšu informāciju un sagatavot maksājumus); transakciju (iespējams veikt un autorizēt maksājumus, kā arī iepriekš minētās darbības); pilnais režīms (iespējamas visas darbības). Protams, katrs no šiem režīmiem paredzēts attiecīga līmeņa darbiniekiem un pilnais režīms - uzņēmuma vadītājam.

Telehansa.net tiks nepārtraukti uzlabota, ņemot vērā klientu vēlmes un tehnoloģiju attīstību. Jau tuvākajā laikā tajā tiks ievietota informācija par līzingu un tā atlikumiem, par faktoringu, par izmantotajiem limitiem un apmaksātajām parādzīmēm, kā arī informācija par kredītkartēm. Programma tiks papildināta ar bankas ziņojumu, e-pakalpojumu sadaļām, TradeRoom funkcijām, kā arī citām iespējām, kas padarīs uzņēmēju darbu vēl ērtāku. Izmantojot TradeRoom, internetbankā (www.telehansanet.lv) varēs mainīt valūtu par izdevīgākiem noteikumiem nekā filiālēs, kārtot valūtas nākotnes darījumus, depozītus u. tml. Turpat būs arī noderīga informācija par valūtas, biržas un naudas tirgiem.

Decembra sākumā Hansabankā bija reģistrēti  10550 Telehansa.net klienti.

 
Design and programming by Anton Alexandrov - 2001