Sakaru Pasaule - Žurnāls par
modernām komunikācijām

  
  


Atpakaļ Jaunais numurs Arhīvs Par mums Meklēšana

Jauns ceļš uz internetu!

   

Jauns ceļš uz internetu

 

Uzņēmums Lattelekom sāk piedāvāt jaunu interneta pakalpojumu i-Māja. Šis pakalpojums ir paredzēts daudzdzīvokļu māju iedzīvotājiem. i-Māja nodrošina kvalitatīvu ātrgaitas interneta pieslēgumu par samērā zemu abonēšanas maksu. Jau tagad šo pakalpojumu izmanto četru māju iedzīvotāji Sarkandaugavā, bet līdz gada beigām to ir paredzēts ierīkot vēl 30 mājās – pārsvarā Purvciemā. Ja daudzdzīvokļu mājā ir vismaz 6-10 interneta lietotāji, kas vēlas izmantot šo pakalpojumu, tad jebkura parasta māja var kļūt par i-Māju!

 

Iespējas, kas jāizmanto

 

Izvēloties pakalpojumu i-Māja, lietotāji iegūst pastāvīgu interneta pieslēgumu ar abonēšanas maksu, kas nav atkarīga no internetā pavadītā laika vai pārraidīto datu apjoma. i-Māja nodrošina piekļuvi gan Latvijas, gan starptautiskajiem interneta resursiem. Jo vairāk cilvēku vienā mājā izmanto šo pakalpojumu, jo lielāks ir kopējais interneta datu pārraides ātrums, sasniedzot pat 2 Mbit/s un vairāk. Vienā mājā nodrošinātais datu pārraides ātrums ir no 10 Mbit/s līdz 100Mbit/s, ļaujot pakalpojuma i-Māja lietotājiem spēlēt dažādas spēles un rīkot turnīrus. Drīzumā pakalpojumu i-Māja ir paredzēts piedāvāt arī citos Rīgas mikrorajonos, kā arī papildināt to ar jaunu multimediju piedāvājumu.

 

Drošs risinājums

 

Katrā i-Mājā tiek izbūvēta moderna interneta infrastruktūra. Šos darbus uzņēmums veic, saskaņojot ar namu pārvaldēm, VAS Latvenergo, ievērojot normatīvo aktu prasības un vienojoties ar citām iesaistītām iestādēm un organizācijām. Izveidojot modernu infrastruktūru, paaugstinās arī mājas vērtība nekustamo īpašumu tirgū. Ja arī Jūs savā mājā vēlaties ierīkot pakalpojumu i- Māja, zvaniet un piesakiet to pa tālruni 8008040.

 

 

 
Design and programming by Anton Alexandrov - 2001