Sakaru Pasaule - Žurnāls par
modernām komunikācijām

  
  


Atpakaļ Jaunais numurs Arhīvs Par mums Meklēšana

Siemens S55 - dinamiskam dzīves stilam

   

Autors

                                                                                                           

 

Kā vēstīts daudzos interneta portālos, Siemens S55 bijis viens no visvairāk gaidītajiem šāgada mobilā tālruņa modeļiem, un jau labu laiku pirms tā testa paraugu  izgatavošanas par to klīduši dažādi mīti un bijuši pat izplatīti fotouzņēmumi, kuri gan lielākoties bijuši speciāli sameistaroti, lai vēl vairāk pastiprinātu noslēpumainības iespaidu. Kāpēc tādas kaislības?!

 

Biznesa klases pievilcība

Šī modeļa īpašā pievilcība slēpjas faktā, ka šis ir pirmais Siemens tālrunis ar krāsainu displeju un Bluetooth iespējām. Siemens S55 darbojas trijos frekvenču diapazonos (GSM 900/1800/1900). Un vēl - Siemens S55 atbalsta visas tehnoloģijas, kuras raksturo mūsdienīgu biznesa klases mobilo tālruni: Bluetooth, Java, GPRS, MMS un infrasarkanais ports.

Varētu teikt, ka Siemens S55 ir modelis, kura īstā mērķauditorija ir paši aktīvākie no darījumu pasaules, tāpēc arī tā aksesuāru un funkciju izvēle ir visai plaša, un, iepazīstoties ar tām, katra diena var atnest ko jaunu. Neapšaubāmi pašu lielāko baudu lietotājam sagādās miniatūrā fotokamera QuickPic Camera IQP-500 ar iebūvēto zibspuldzi. Fotokamera ir viegli pievienojama telefonam, un spēj uzņēmt attēlus ar mazāku (160x120 pikseļu) vai lielālu (640x480 pikseļu) izšķirtspēju, kas attiecīgi aizņem mazāku vai lielāku vietu Siemens S55 fotoarhīva atmiņā. Fotografēšana iespējama gan dienā, gan naktī. Ar Siemens S55 var pievienot attēliem arī mūziku un tekstu. Izmantojot GPRS un e-pastu, attēlus no telefona var nosūtīt  uz datoru, kā arī izmantot personisko fotoalbuma lietojumu, kas pieejams internetā www.my-siemens.com/city. Visas šīs jaunās funkcijas varētu būt perfekts kompanjons cilvēkiem ar strauju un dinamisku dzīvesveidu.

Tiesa,  Siemens S55 dizains atgādina publikas visai iecienīto priekšteci - Siemens S45, bet tā ērtā kursorsvira (joystick) pārņemta no ME45. Un kāpēc gan ne! Siemens S55 pilnīgi pietiek citu jaunumu.

 

Aktīviem un lietišķiem ļaudīm

No Siemens S55 aksesuāriem īpaši akcentējamas ir BluetoothTM radioaustiņas, kas ir vieglas (25 g), ērti piekļaujas ausij un ir aprīkotas ar balss vadības ierīci, kura ļauj zvanīt, atbildēt un beigt zvanus, kā arī noregulēt skaņu  no desmit metru attāluma. Pieejami arī tādi aksesuāri kā pārnēsājamie maciņi, mašīnas lādētājs, galda lādētājs, datu pārraides kabeļi kā arī citas ierastas lietas.

BluetoothTM tehnoloģija un laika plānotāja lietojumprogramma palīdz telefona īpašniekam sinhronizēt kontaktus, biznesa un sabiedrisko dienaskārtību ar personīgo datoru un plaukstdatoru. Elastīgā atmiņa ļauj atbrīvot nepieciešamo vietu, kad tā ir visvairāk nepieciešama.

Siemens S55 ir aprīkots ar JavaTM tehnoloģiju. Telefonā ir pat animācijas fitnesa treneris – Fit @ Work – kas demonstrē vienkāršus vingrinājumus, kurus var izmēģināt arī birojā - kādā atelpas brīdī. Lai Siemens S55 padarītu personisku un unikālu, tam iespējams lejupielādēt arī citas biznesa, izklaides vai spēļu programmas tieši no mājas lapas www.my-siemens.com/city. Protams, var lejupielādēt arī papildus melodijas un muzikālās īssziņas, kas ļauj pilnībā izmantot Siemens S55 sešpadsmit akordu polifoniskos zvanu toņus.

Siemens S55 ir mazs (101x42x18 mm) un viegls (85 g), tam ir arī viegli saprotama animētās navigācijas sistēma. Telefons ir konkurētspējīgs arī no baterijas ietilpības viedokļa – tā gaidīšanas reþīmā darbojas 300 stundas, bet sarunu režīmā -  360 minūtes.

Jaunais Siemens S55  būs pieejams visā Eiropā sākot ar decembri. Lai arī cenas ziņā Siemens S55  būtu konkurētspējīgs, tā cenas daþādos reģionos atšķirsies. Latvijā jaunais modelis parādīsies nākamā gada sākumā un tā aptuvenā cena būs Ls 215 (bez fotokameras) vai Ls 245 (ar fotokameru).

 

 

Siemens SIA

Vīlandes ielā 3

Rīgā, LV-1010

Tālr. 7015555

Fakss 7015544

www.my-siemens.com

 

 
Design and programming by Anton Alexandrov - 2001