Sakaru Pasaule - Žurnāls par
modernām komunikācijām

  
  


Atpakaļ Jaunais numurs Arhīvs Par mums Meklēšana

Pinnacle Moviebox – mobilā videomontāža katram

   

Moviebox

 

Viens no nozīmīgākajiem uzņēmumiem mājas videomontāžas iekārtu ražošanā Pinnacle Systems, kura produkti pieejami jau labu laiku arī Latvijā, ir izlaidis jaunu sēriju Moviebox.

Videoentuziastiem Latvijā jau ir pazīstami Pinnacle produkti, kuru plašais klāsts spēj apmierināt jebkura interesenta prasības un vajadzības neatkarīgi no tā, vai klients ir digitālās kameras vai VHS videomagnetofona īpašnieks, vai montēt viņš vēlas uz laptopa vai pie parasta datora.

Tagad, lai šo procesu padarītu vēl ērtāku, Pinnacle Systems ir izstrādājusi divus jaunus produktus analogā un digitālā video apstrādei.

Moviebox USB ir ārēji lietojams videomontāžas risinājums. Klientam vairs nav jāizjauc dators, lai tajā ievietotu PCI karti. Nekādas sarežģītas instalēšanas! Moviebox USB ir ārējs konektors, kuru var pieslēgt pie jebkura datora, kam ir USB1 vai USB2 pieslēgvieta. Tas nodrošina ļoti ātru un augstas kvalitātes videomateriāla ierakstu.

Jūs varat ierakstīt video no VHS videomagnetofona vai analogās kameras datorā caur S-VHS vai kompozīto ieeju un veikt profesionālas kvalitātes videomontāžu ar komplektā iekļauto Studio 8 programmatūru, pievienojot filmai dažādus speciālus efektus, titrus, mūziku un daudz ko citu. Gatavo filmu pēc tam iespējams ierakstīt VHS videokasetē vai DVD, V-CD formātā diskā.

Ja esat digitālās kameras īpašnieks, Pinnacle Systems piedāvā Moviebox DV, kas dod iespēju ierakstīt filmas gan no analogajiem (VHS, Hi8) videoavotiem, gan arī no digitālās videokameras. Perfekts risinājums, ja mājās ir digitālā kamera vai VHS ieraksti. Arī šis produkts ir ārēji pievienojama ierīce, līdz ar to nav problēmu ar PCI kartēm un sarežģītiem instalācijas procesiem. Pie datora to pieslēdz caur FireWire pieslēgvietu, līdz ar to nav nozīmes, vai jums ir portatīvais dators vai galda dators. Tāpat kā Moviebox USB, arī šo produktu jūs varat pārvietot no viena datora uz citu. Ar komplektā esošo Studio 8 programmatūru varat radīt Holivudas cienīgas filmas vai klipus un saglabāt tās VHS vai DV kasetēs, V-CD vai pat DVD.

Ja vēlaties iegūt tehnisko specifikāciju par šiem produktiem, apmeklējiet Pinnacle Latvijā interneta saiti www.pinnacle.lv

 

Kaspars LĀCIS

Pinnacle Latvija dīleru tīkla vadītājs

 

 

SIA „Danlats Baltija”

Kuģu iela 11,Rīga

Tālr.7452202, 8002255

serviss@pinnacle.lv

wwww.pinnacle.lv

 

 

 

       

 
Design and programming by Anton Alexandrov - 2001