Sakaru Pasaule - Žurnāls par
modernām komunikācijām

  
  


Atpakaļ Jaunais numurs Arhīvs Par mums Meklēšana

Bezvadu birojs

   

 

 

Kopš  20. maija Lattelekom piedāvā biznesa klientiem jaunu pakalpojumu Bezvadu birojs, tādējādi turpinot pasaulē strauji augošās Wireless LAN (Wi-Fi) bezvadu tehnoloģijas ieviešanu Latvijā. Pakalpojums Bezvadu birojs un martā atklātais bezvadu interneta telpu tīkls ir pamats straujai ātrgaitas bezvadu datu pārraides attīstībai Latvijā. Šie pakalpojumi nodrošina portatīvo datoru un citu mobilo iekārtu lietotājiem ātrgaitas bezvadu pieslēgumu biroja datortīklam, kā arī piekļuvi internetam un e-pastam viesnīcās, konferenču centros, kafejnīcās, restorānos un citur.

Portatīvo datoru bezvadu pieslēgums dod iespēju vienkārši un ērti – bez vadu savienojuma – veikt datu pārraidi. Izmantojot Wireless LAN tehnoloģiju, Bezvadu biroja lietotāji iegūst mūsdienīgu sakaru risinājumu – iespēju mobili jebkurā biroja vietā izmantot visas ierastās tīkla funkcijas. Pakalpojums ļauj klientiem ietaupīt laiku, izmaksas un palielināt darba efektivitāti. Bezvadu biroja lietotājiem tiek garantēta augsta līmeņa apkalpošana, datu drošība, kā arī ilgtermiņa stabils, legāls, Latvijas Valsts elektrosakaru inspekcijā reģistrēts sakaru risinājums.

Bezvadu birojs tiek ierīkots kā esošā datortīkla paplašinājums, savienojot bezvadu datoru tīklā  vairākus portatīvos datorus un citu biroja tehniku, kas aprīkota ar Wi-Fi standartam atbilstošām bezvadu tīkla kartēm. Bezvadu birojs nodrošina datu pārraides ātrumu līdz pat 11 Mbit/s, un pakalpojuma darbības zona ir līdz 300 m no bāzes stacijas. Bezvadu birojs var papildināt jebkuru pastāvīgo interneta pieslēgumu – Lattelekom piedāvātos Ultra DSL un Starta DSL, citu interneta pakalpojumu sniedzēju DSL, kā arī citus pastāvīgos interneta pieslēgumus.

Ierīkojot Bezvadu biroju, klients no Lattelekom iznomā bezvadu biroja bāzes staciju. Ja Bezvadu birojs tiek ierīkots Lattelekom DSL interneta pieslēguma lietotājiem, uzņēmums piedāvā īpaši izdevīgus Bezvadu biroja nomas noteikumus. Bezvadu iekārtas nomas līgums ievērojami samazina klientu izdevumus par bezvadu risinājuma izveidi un nodrošina iekārtas garantijas apkalpošanu.

Bezvadu biroja ierīkošanas maksa ar PVN ir Ls 25,00, abonēšanas maksa mēnesī – Ls 14, 99 vai Ls 19,99, - atkarībā no izvēlētā Bezvadu biroja risinājuma veida. Pakalpojums šobrīd tiek piedāvāts klientiem Rīgā un Latvijas rajonu centros.

Pakalpojumu Bezvadu birojs var pieteikt un iegūt par to plašāku informāciju, piezvanot Lattelekom klientu konsultantam, Biznesa klientu apkalpošanas dienestam pa tālruni 800 77 77 vai, apmeklējot Lattelekom mājas lapu  www.lattelekom.lv/wifi

 

 

 
Design and programming by Anton Alexandrov - 2001