Sakaru Pasaule - Žurnāls par
modernām komunikācijām

  
  


Atpakaļ Jaunais numurs Arhīvs Par mums Meklēšana

Jaunie tarifu plāni noderēs visiem

   

Lattelekom piedāvā jaunus tarifu plānus gan privātajiem, gan biznesa klientiem

 

Lattelekom piedāvā jaunus tarifu plānus gan privātajiem, gan biznesa klientiem.  Tie paver daudz plašākas iespējas izvēlēties visatbilstošāko un ekonomēt izdevumus par fiksēto telekomunikāciju pakalpojumiem.

 

Ekonomiskais dialogs

Maijā Lattelekom sācis piedāvāt jaunu tarifu plānu biznesa klientiem Ekonomiskais dialogs. Izmantojot to, jebkurš Lattelekom biznesa klients var izvēlēties divus uzņēmumā visbiežāk izmantotos tālruņa numurus un saņemt atlaides sarunām ar šo tālruņa līniju abonentiem. Atlaides ir spēkā iekšzemes tālsarunām, starptautiskām sarunām, kā arī sarunām ar mobilo telekomunikāciju tīklu abonentiem. Abonējot vairākas tālruņa vai ISDN līnijas, tarifu plānu Ekonomiskais dialogs var pieteikt katrai līnijai.

Šis tarifu plāns ļaus ietaupīt līdzekļus tiem Lattelekom klientiem, kuri regulāri zvana biznesa partneriem Latvijā vai ārvalstīs. Ekonomiskais dialogs sniedz atlaides vairākiem sarunu veidiem. Piemēram, izvēloties tarifu plāna Ekonomiskais dialogs atlaižu veidu Mobilais un iekšzemes, klienti iegūs 20 procentu atlaidi iekšzemes tālsarunām ar izvēlēto tālruņa numuru un 15 procentu atlaidi sarunām ar vienu mobilā telekomunikāciju tīkla abonentu. Arī pārējie šī tarifu plāna atlaižu veidi – Starptautiskais un iekšzemes, Iekšzemes un iekšzemes – nodrošina līdz 20 procentu atlaidi tālruņa sarunām. Atkarībā no izvēlētā atlaižu veida tarifu plāna Ekonomiskais dialogs abonēšanas maksa ir no 0,57 līdz 1,52 latiem mēnesī, neskaitot tālruņa līnijas abonēšanas maksu.

Tarifu plāns Ekonomiskais dialogs nodrošina atlaides tālruņa sarunām darba dienās no pulksten 7.00 līdz 20.00. Pārējā laikā maksa par sarunām tiek aprēķināta saskaņā ar Lattelekom tarifiem.

 

Sarunas ar draugu - lētāk

Lattelekom piedāvā jaunu tarifu plānu arī privātajiem klientiem - Zvans draugam. To izmantojot , jebkurš Lattelekom parastās tālruņa līnijas vai ISDN2  pakalpojumu privātais abonents varēs zvanīt uz vienu, paša izvēlētu, tālruņa numuru ārvalstīs vai Latvijā, maksājot par sarunu 33 procentus lētāk. Tarifu plāns Zvans draugam ļaus ietaupīt līdzekļus tiem Lattelekom abonentiem, kuri biežāk zvana uz  noteiktu tālruņa numuru ārvalstīs vai Latvijā. Turklāt, ja tiek abonētas vairākas Lattelekom tālruņa vai ISDN līnijas, klienti var izmantot tarifu plānu Zvans draugam katrai līnijai atsevišķi.

Tarifu plāna Zvans draugam abonēšanas maksa ir Ls 0,35 mēnesī. Brīvdienās un valsts svētku dienās maksa par sarunām visu diennakti tiek aprēķināta saskaņā ar brīvdienu tarifiem.

Lattelekom iedzīvotājiem piedāvā arī interneta un mobilo sarunu tarifu plānus, kā arī tarifu plānu starptautiskajām sarunām.

 

Aktīvie tarifi  

Kopš aprīļa Lattelekom piedāvā jaunu tarifu plānu Aktīvie tarifi, kas ir izdevīgs tiem, kuri bieži zvana un izmanto dažādus sarunu veidus (vietējās sarunas, iekšzemes un starptautiskās sarunas, sarunas ar mobilā tīkla abonentiem).

Tarifu plāns Aktīvie tarifi darbdienās no pulksten 18.00 līdz pat 8.00, kā arī brīvdienās un svētku dienās (visu diennakti) piedāvā izdevīgus tarifus sarunām ar Lattelekom abonentiem visā Latvijā. Tikai santīms minūtē! Turklāt - zemāka maksa sarunām ar mobilā tālruņa abonentiem: 11 santīmi minūtē. Un vēl - īpaši zemi tarifi sarunām ar abonentiem vienā no klienta izvēlētajām  valstīm – Lietuvā vai Igaunijā – 15 santīmi minūtē. Zvanot uz kādu no pārējām sarakstā minētajām valstīm – Krieviju, Ukrainu, Baltkrieviju, ASV, Vāciju, Zviedriju, Norvēģiju, Somiju, Dāniju, Poliju, Kanādu, Franciju, Īriju, Itāliju, Nīderlandi, Spāniju, Lielbritāniju vai Šveici, ir jāmaksā 19 santīmi minūtē.

Tarifu plāna Aktīvie tarifi abonēšanas maksa kopā ar tālruņa līnijas abonēšanas maksu ir Ls 5,90 mēnesī.

Pildot universālā pakalpojuma sniegšanas saistības, uzņēmums Lattelekom vienlaikus ar tarifu plānu Aktīvie tarifi sācis piedāvāt arī tarifu plānu Sociālie tarifi. Tam ir pazemināta tālruņa līnijas abonēšanas maksa (Ls 2,95 mēnesī), kā arī par 2,95 santīmiem paaugstināta maksa par vienu sarunas minūti. Sociālie tarifi ir izdevīgi abonentiem, kuri sarunām pa tālruni nepatērē vairāk par 20 minūtēm mēnesī.

Stāstot par jaunajiem tarifu plāniem, Lattelekom Mārketinga daļas direktors Guntars Jansons apliecina, ka uzņēmumam ir svarīgi, lai klienti saņemtu vēl daudzveidīgākus pakalpojumus ar izdevīgiem to izmantošanas nosacījumiem. Lattelekom arī turpmāk piedāvās klientiem dažādus ilgtermiņa atlaižu plānus un mūsdienīgus telekomunikāciju risinājumus.

Jauno tarifu plānu Ekonomiskais dialogs var pieteikt un iegūt par to plašāku informāciju, piezvanot Lattelekom Biznesa klientu apkalpošanas dienestam  pa tālruni 800 77 77, bet pārējos -, piezvanot Lattelekom Klientu apkalpošanas dienestam pa tālruni 800 80 40. Informācija arī Lattelekom  interneta mājaslapā www.lattelekom.lv.

 

Dace JASA

 

 
Design and programming by Anton Alexandrov - 2001